Buzlu Turizm Müşteri Hizmetleri

Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buzlu firması, Eskişehir’in önde gelen seyahat firmalarından birisidir. Merkezi Eskişehir de bulunan buzlu firması, ülkemizin birçok şehrinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin neredeyse tüm bölgelerine, tüm şehirlerine seferleri bulunmaktadır. Firmanın önceliği, yolcuların rahat ve konforlu bir şekilde yolculuklarını tamamlamalarını sağlamaktır. 300 adet bilet satış noktası bulunmaktadır. Bu firmanın, bünyesinde bulunan 40 adet otobüs ve 1000 çalışanı ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Buzlu firması, çalışanları için müşteri memnuniyeti açısından belirli sürelerde eğitimler vermektedir. Önceliklerinden birisi olan müşteri memnuniyeti için, gerekli tüm çalışmalar yaparak bu önceliğini geliştirmek istemektedir. Bu çalışmalar da müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere taşımaktadır.

Firma tarafından belirlenen “Gelecek Taşıyoruz” sloganı da, müşteri memnuniyeti adına oldukça ilgi çekici bulunmaktadır. Ekonomik ve konforlu yolculuk ve bu çalışmalarını geliştirme adına birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmanın politikası, en iyi şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak ve arttırmaktır. Müşteri memnuniyeti adına, personel kalitesini göz önünde bulundurarak çalışmaktadır. Personellerine birçok alanda eğitim vererek, müşterilerine karşı nasıl memnuniyet sağlanacağını öğretmektedir. Kaliteli personelleri ile yolcularına en konforlu yolculuğu sağlamak en büyük hedeflerinden biri olarak bilinmektedir.

Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 222 217 45 02

Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@buzlu.com.tr

Buzlu Turizm İletişim Adresi:
Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali Eskişehir – Türkiye

Arama Terimleri: buzlu turizm çağrı merkezi numarası, buzlu turizm iletişim bilgileri, buzlu turizm iletişim numarası, buzlu turizm telefon numarası, buzlu turizm şikayet hattı, buzlu turizm müşteri hizmetleri numarası, buzlu turizm destek hattı, buzlu turizm iletişim

İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top