Ana sayfa Alışveriş Calgon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Calgon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Calgon, dünya çapında önemli temizlik şirketleri arasında yer almakla beraber, bulaşık makineleri için kapsül temizleyici üreten bu marka, İngiliz menşeili olarak kurulmuştur. Dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren firma, Türk kadınlarının da açık ara farkla en çok tercih ettiği kapsül temizleyicisidir.

Reckitt Benckiser’in yöneticisi olduğu firma, 1823 yılında basit bir temizlik markası olarak kurulmuş olsa da, bugün dünyanın en çok tercih edilen temizlik ürünlerini satan marka olma unvanına yükselmiştir. Bugün, 300’ü aşkın ülkede ticaret yapan ve ağını oldukça geniş tutan firmayı birçok kişi tercih etmekte ve kullanmaktadır.

Kireç önleyici ürünleri losyonları ve tabletleri de birçok beyaz eşyada tercih edebileceğiniz bu ürün, sert sular ile mücadele konusunda da başarılı iş çıkarmıştır. Firmanın Türkiye’de de şubeleri bulunmakta ve ülkemizdeki genel merkezi İstanbul’da Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır.

Birçok kampanya düzenleyen ve çeşitli çekilişleri ile kullanıcıyı motive etmeyi amaçlayan firma, Asya ve Avrupa genelinde en çok satılan temizleyiciler arasında yer almaktadır.

Calgon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 800 211 8112

Arama Terimleri: calgon iletişim bilgileri, calgon destek hattı, calgon şikayet hattı, calgon iletişim numarası, calgon tel no, calgon çağrı merkezi, calgon email adresi, calgon telefon numarası, calgon müşteri temsilcisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here