Ana sayfa Özel Kurumlar Çanakkale Truva Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çanakkale Truva Turizm Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4
canakkale truva turizm cagri merkezi
canakkale truva turizm iletisim

Çanakkale Truva Turizm bünyesinde hizmet alan vatandaşların sorunlarına çok daha kısa sürede çözüm önerileri almaları ve taleplerini firmaya iletmeleri için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet almaları mümkündür. Çanakkale Truva Turizm iletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce online hizmet kanallarını incelemeniz tavsiye edilmektedir. Bu sayede çok daha kısa sürede dilediğiniz konuda firmadan yardım alabilirsiniz. Çanakkale Truva Turizm çağrı merkezi veya online iletişim kanalları üzerinden anında hizmet alabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen seyahat firmalarından biri olan Çanakkale Truva Turizm müşteri memnuniyeti açısından alternatif iletişim kanalları ile hizmet sağlamaktadır.

Çanakkale Truva Turizm İletişim Merkezi

Müşterilerinin en kısa sürede sorunlarına çözüm önerileri üretmek ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlamak için Çanakkale Truva Turizm tarafından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Yerel şubeler veya genel merkez ile iletişime geçerek sorunlarınız için farklı kademelerden destek alabilirsiniz. Sorunlarınızın çok daha kısa sürede çözüme kavuşması için şube iletişim bilgileri üzerinden şubelerle görüşmeniz tavsiye edilir.

Çanakkale Truva Turizm Müşteri İletişim Formu

Müşteri iletişim formunu doldurduktan kısa süre sonra belirttiğiniz iletişim kanalı üzerinden firma yetkilileri tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Şikayet, öneri ve talepleriniz için doğrudan iletişim formunu kullanarak anında firmadan yardım alabilirsiniz. Mesaj bölümünü doldurduktan sonra iletişim bilgilerinizi de yazarak ‘’Gönder’’ butonu ile mesajınızı firmaya iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür.

Çanakkale Truva Turizm İletişim E – Posta Adresi

info@truvaturizm.com e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı elektronik posta yolu ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim formu üzerinden işlem yapmak çok daha kısa sürede çözüm önerileri almanızı sağlar. Dilerseniz çağrı merkezi üzerinden de firma ilet görüşme sağlayarak hizmet veya firma bilgileri hakkında detaylı bilgi edinebilir veya işlem gerçekleştirebilirsiniz. Çanakkale Truva web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak anında firma ilet görüşmeniz mümkündür.

Çanakkale Truva Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma ile görüşme sağlayarak anında çözüm önerileri alabilirsiniz. Rezervasyon ve şube işlemleri için doğrudan yerel firmaların telefon numaralarını kullanmanız tavsiye edilmektedir.

  • Çanakkale Truva Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 00 17
  • Çanakkale Truva Turizm Müdüriyet: 0 286 213 30 98 – 0 286 212 23 33
  • Çanakkale Truva Turizm Faks: 0 286 213 30 99

Çanakkale Truva Turizm Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 00 17 çağrı merkezini aradıktan sona anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak firmanın sunduğu hizmetlere ilişkin çözüm önerileri ve yardım alabilirsiniz. Çanakkale Truva Turizm telefon numarası üzerinden işlem yapmadan önce yerel şubeler ile iletişime geçmeniz sürecin çok daha kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabilir. Bunun yanı sıra online işlemler ve iletişim sayfaları üzerinden de iletişim kurarak karşılaştığınız tüm sorunlar veya gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemler için hızlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Çanakkale Truva Turizm Sosyal Medya Hesapları

Çanakkale Truva Turizm resmi sosyal medya hesapları üzerinden firmanın en güncel hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilir veya iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Twitter, Facebook veya Instagram adresleri üzerinden firma ile anında iletişime geçmeniz mümkündür. Çanakkale Truva Turizm resmi sosyal medya hesapları:

4 YORUMLAR

  1. Kesinlikle seyahat etmek istemeyeceğiniz bir truzim seyahat şirketi kesinlikle tavsiye etmiyorum bana 01.06.2020 diye edremitten bilet satılıp tarihin 02.06.2020 çıkması gibi bir problemle karşılaştık antalya 01.06.2020 gunu 01 nolu koltuk sahibi çanakkele yolcusu gelmediği halde benim ınt üzerinden bilet aldığım için ve nakit ödeme durumum olmadığı için benim tarih değişiminde yardımcı olmagidi gibi mağdurda ettiler tüm çevreme bu olayı paylasicagim i tarafınıza bildirir böyle bir firma çalışanları ve şoförlerini kınıyorum sanki bizimkisi para değil başka birşey 02.06.2020 tarihinde antalya edremit arası gerçekleşen seyahatimde sadece muhavin arkadasin gayreti için herkesin huzurunda helal kazancı için tşk eder saygılarımı sunarım ama şu süreçte 220 tl bilet aldığımız halde bizi mağdur eden 01.06.2020 antalyada çanakkale seferi yapan ve 02.06.2020 tarihli çanakkale edremit seferi yapan çalışanların hicbir çözüm odaklı personeller olmadığını beyan eder çannakkale truva seyahat acentesini kesinlikle tekrar tekrar tavsiye etmiyorum 1 gün geç gidin ama sakim böyle çalışanların olduğu firma ile seyahat etmeyin

  2. İptal ettiğim biletin ücretini yatırmadılar kaç gün geçtiği halde üstelik müşteri hizmetleri telefonları açmıyor şikayet edeceğim bu firmayı

  3. 24temmuz 2020 Antalya kırklareli saat 18.00 07 NPZ 77 plakalı kaptan Atilla Ceylan ve muavin Ferit Aydoğmuş özellikle sordum .Daha böyle bir yolculukla karşılaşmadım.Yolculara nezaketli davranışları,bu pandemi döneminde hem aracın hem de yolcuların hijyen kurallarına tek tek dikkat etmeleri yazmam gerekli diye düşündüm. Truva yetkililerine şahsım olarak tşk ederim .

  4. İzmir otogarı çalışanları ukala olduğu kadar ilgisizler müşteri memniyeti için bi çabaları yok sadece 1dk gecikme için bile otobüsü bekletmediler gelmeyen yolcuyu aramak insiyatiflerine kaldığını belirtip daha nice kaba konuşmalar biletin yanmasını umursanmıyorum ama yapılan saygısızlık unutulmaz bu firmayı hep tercih ediyordum ama bu günden sonra asla

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here