Ana sayfa Alışveriş Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Bebeklerin rahatlığını ve konforunu sağlayabilmek amacıyla çeşitli ürünleri hedef alarak kurulmuş bir markadır. Annelerin pratik bir şekilde bebeklerin gerekli ihtiyaçlarını Canbebe ürünleriyle birlikte gerçekleştirmelerini hedef almaktadır. Bebek bezleri başta olmak üzere; ıslak mendil, krem ve şampuan gibi pek çok farklı kategoride yer alan ürüne sahip olduğu yelpazede yer vermektedir. Bebeklerin tenini olumsuz faktörlerden koruyacak düzeyde geliştirilen ürünleriyle başarı yakalamıştır. Kullanılan ürünlerin başarılı bir temizlik gerçekleştiriyor olmaları sayesinde bebeklerin tamamen mutluluğunu hedef alarak gelişmiş özelliklerde tasarlanan bebek ürünü çeşitlerini üretme amacıyla yoluna devam etmektedir. Şirket, Ontex Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında faaliyetlerini aktif olarak sürdürmekte ve bebekler için gerekli olan ürünlere yönelik olarak üretimini sürdürmektedir.

Firmanın aktif olarak üreticisi konumunda bulunduğu ürünlerin tamamı için AR-GE çalışmalarını merkezinde gerçekleştirdiği bilinmektedir. Bebek bezi pazarında rekabet ettiği diğer marka ürünlerinden daha uzun süre kullanıma olanak sağlayan ürünleriyle ayrılmayı hedeflemektedir. Anneleri kolay kullanabileceği ürünlerde yapılan AR-GE çalışmalarıyla beraber aktif olarak yapılan çalışmaların tamamında yenilikçi olarak ürünlerin satışa sunulması hedeflenmektedir.

Markanın sahip olduğu değerin yaşadığı artışla birlikte, üretim sınırları genişletildiği gibi Canbebe logosuna sahip olan farklı ürünlerin de ortaya çıkışı sağlanmıştır. Şirketin çalışma prensibi tamamen bebekler üzerine olduğundan dolayı sağlık açısından kaliteli ürünler oluşturma misyonu güdülmektedir. Canbebe tarafından satışa sunulan her ürün, kalite değerlendirme standartlarından geçirilmektedir.

Canbebe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 333 4353

Arama Terimleri: canbebe çağrı merkezi numarası, canbebe iletişim bilgileri, canbebe müşteri hizmetleri, canbebe müşteri hizmetleri numarası, canbebe telefon numarası, canbebe irtibat tel, canbebe şikayet, canbebe şikayet var, canbebe mail adresi, canbebe destek hattı, canbebe iletişim, canbebe iletişim numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here