Ana sayfa Alışveriş Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Canpark AVM, İstanbul Ümraniye’de yer almaktadır. Farklı özellikleri ve çeşitli markaları ile ilgi merkezi haline gelmiştir. Hem mimarisi açısından hem de mağazaları açısından dikkat çekmektedir. Restoran, kafe ve eğlence merkezleri de mevcuttur. Burada hem alışveriş yapabilir hem de iyi vakit geçirebilirsiniz.

Canpark AVM, plazalara da yakın bir şekilde yer almaktadır. Hayatın merkezine konumlanmıştır ve ulaşım çok kolaydır. 2.000 araçlık otoparka sahiptir. Yerli yabancı birçok markaya ait mağaza bulunmaktadır. Yaklaşık 130 dünya markasına da ev sahipliği yapmaktadır.

Canpark AVM içerisinde bowling salonu, sinema salonu ve oyun alanları yer almaktadır. Aynı zamanda içerisinde eğlenceli ve eğitici olan çocuklara yönelik aktiviteler de bulunmaktadır. Siz alışverişinizi yaparken çocuklarınız da eğlenebilirler. Farklı tarzı ile kaliteyi sizlere sunmaktadır.

Bir süredir hizmetine devam eden Canpark AVM’yi çok sayıda müşteri ziyaret etmektedir. Şehrin havasından sıkılan bireylerin nefes alabildikleri, eğlenebildikleri ve dinlenebildikleri bir alışveriş merkezidir. İstediğiniz markalara buradan ulaşabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Giyimden teknolojiye kadar her türlü mağaza seçeneği mevcuttur.

Canpark AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 55 82

Canpark Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
iletisim@canpark.com.tr

Arama Terimleri: canpark çağrı merkezi, canpark iletişim, canpark müşteri hizmetleri, canpark müşteri hizmetleri numarası, canpark telefon numarası, canpark irtibat tel, canpark şikayet, canpark şikayet hattı, canpark email adresi, canpark çağrı merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here