Ana sayfa Alışveriş Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

3

Carrefour gibi benzer müşteri kitlesi oldukça çok olan alışveriş merkezlerinin müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Carrefour müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Carrefour müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Carrefour müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak ürünler hakkında bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Carrefour müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Carrefour gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 10 00

Arama Terimleri: Carrefour çağrı merkezi, Carrefour iletişim, Carrefour müşteri hizmetleri, Carrefour şikayet var, Carrefour irtibat tel, Carrefour şikayet hattı, Carrefour telefon numarası, Carrefour irtibat numarası

3 YORUMLAR

  1. kolay gelsin internet adresinizde gözüken bir çamasır makinesini almak isiyorum ancak antalyada yaşıyorum bu ürünü bana nasıl ulaştırabilirsiniz internetten bir kaç şehir ismi var antalya yok

  2. Antalya’daki Uncalı bir carfursa dan 17.01.2019 tarihinde almış olduğum dana kıymanın bu kadar mı dedirtti. Sırf sinirli olan bu eti nasıl müşteriye satıldığını inanın anlamış değilim köfte yaptım heba oldu bir kısmınıda buzluğa atmıştım yemeklik olarak, fişimi bulamadım fakat streçteki koymadan mevcut, indirimde diye biraz fazla almıştım ne yazık ki;bu konuda bilgi almak istiyorum.

  3. Sakarya carfurda aldiğim mantida pisirirken garkettim o kadar çok kurt çikti ki yazikk .bi daha asla almiycak .guvenilir bi kurum saniyordum maleseff

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here