Ana sayfa Alışveriş Cash Money Transfer Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cash Money Transfer Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
cash money transfer musteri hizmetleri
cash money transfer iletisim

6493 sayılı kanun kapsamında Türkiye’de resmi olarak faaliyet gösteren Cash Money Transfer (CMT), elektronik para ve ödeme hizmetleri sunan yasal bir firmadır. Ödeme işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirmenizi sağlayarak elektronik ödeme faaliyetlerinde kurumsal ve hızlı destek sağlayan firma Türkiye’de uzun süredir faaliyetlerine devam etmektedir. Cash Money Transfer iletişim kanallarını kullanarak firma tarafından sunulan elektronik para ve ödeme hizmetleri kapsamında yaşadığınız tüm sorunları kısa süre içinde firma yetkililerine iletmeniz mümkündür. Günün her saatinde kullanabileceğiniz güncel iletişim kanalları sayesinde kısa sürede kurumsal destek alabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Cash Money Transfer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CMT Cüzdan diğer adıyla Cash Money Transfer, müşterilerine elektronik ödeme ve para servisi sistemi olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçen kullanıcılar ise firmadan kısa sürede her konuda kurumsal destek alabilir. Türkiye’deki ilgili yasalar kapsamında faaliyetlerine aktif olarak devam eden firma güncel iletişim numarası ile müşterilerinin her türlü sorunlarına hızlı çözümler sunmaktadır. Çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak ödeme ve para işlemlerine yönelik firma tarafından sunulan tüm hizmet ve ürünler hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

  • Cash Money Transfer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 260 09 60
  • Cash Money Transfer Genel Müdürlük Telefon: 0 212 516 01 01

Cash Money Transfer (CMT) Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Cash Money Transfer müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için Pazartesi – Cuma: 09.00 – 18.00 ve Cumartesi – Pazar günleri ise 09.00 – 17.30 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekir. Çalışma saatleri içinde firma temsilcisi ile kolayca görüşme sağlayabilirsiniz.

Cash Money Transfer Yardım Merkezi

CMT Cüzdan ürün ve hizmetleri hakkında merak ettiğiniz her konuda destek almak ve hızlı yanıtları görüntülemek için yardım merkezi üzerinde yer alan konu başlıklarını inceleyebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içinde Cash Money Transfer hakkında merak ettiğiniz her konuda yanıt almanız mümkündür. T.C. Merkez Bankası tarafından yetkilendirilmiş bir elektronik ödeme kuruluşu olarak CMT tarafından müşterilerinin müşteri hizmetleri iletişim kanallarını aramalarına gerek kalamadan yanıt almaları sağlanır.

Cash Money Transfer E – Posta Adresi

info@cashmoneytransfer.com e – posta iletişim adresini kullanarak firma ile ilgili her konuda bildirimlerinizi ve iletilerinizi kolay yoldan göndermeniz mümkündür. Diğer iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan genel veya özel tüm sorunlarınız veya merak ettikleriniz için bilgi alabileceğiniz kurumsal elektronik posta adresini kullanmanız mümkündür. Ayrıca güncel diğer iletişim kanallarını kullanarak da yardım alabilirsiniz.

Cash Money Transfer Şikayet Hattı

CMT tarafından müşterilerinin para gönderme ve alma işlemleri başta olmak üzere sistem aracılığıyla gerçekleştirecekleri tüm işlemler hakkında şikayet bildirimleri için özel bir hat belirlenmemiştir. Bu nedenle güncel iletişim kanallarını kullanarak şikayetlerinizi firmaya iletebilir müşteri hizmetleri üzerinden hızlı yanıt alabilirsiniz.

  • Cash Money Transfer Şikayet Hattı: 0 850 260 09 60

Cash Money Transfer Sosyal Medya Hesapları

Cash Money Transfer (CMT Cüzdan) resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak firmanın güncel kampanya ve duyuruları hakkında bilgi sahibi olabilir veya geri bildirimlerinizi etkili biçimde iletebilirsiniz. Güncel iletişim kanalları ile birlikte müşteri desteği için sosyal medya araçlarını da aktif olarak kullanmaktadır. Cash Money Transfer (CMT Cüzdan) resmi sosyal medya hesapları:

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here