Ana sayfa Alışveriş Casper Via Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casper Via Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

6

Casper 1993 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. 3 bilgisayar mühendisliği mezunu gencin bir araya gelerek kurmuş olduğu bu firma, 34.500 m2’lik alanda günümüzde hizmet sunmaya devam etmektedir. 2010 yılında Washington’da yapılmış olan iş ortakları ödülleri kapsamında bu marka, “Dünyanın en iyi bilgisayar üreticisi” ödülüne de layık görülmüştür.

Yılda 1 milyondan çok daha fazla bilgisayar üretebilme kapasitesine sahip olan Casper, 4 adet üretim bandı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Başarılı ürünler üretmesi ve sektördeki başarısını uzun yıllar önce kanıtlamış olması da lider konumda olmasının en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Firma daima müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaktadır.

Aşağıda bulunan iletişim numarası ile Casper Via müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, her konuda destek alabilir; istek, görüş ve şikayet bildirimlerinizi Casper Via müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Casper Via Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 250 77 77

Arama Terimleri: casper via çağrı merkezi numarası, casper via iletişim bilgileri, casper via müşteri hizmetleri iletişim, casper via müşteri hizmetleri numarası, casper via telefon numarası, casper via irtibat tel, casper via şikayet, casper via şikayet hattı, casper via email adresi, casper via destek hattı, casper via iletişim numarası, casper via çağrı merkezi, casper via iletişim

6 YORUMLAR

  1. Tlf artık kasmaya başladı ne zaman göndereceksiniz yeni sürüm güncellemeyi bu kadar aciz bir firma olmaz yazık daha da cesper almam.6 ay önce bir mail daha göndermiştim en kısa zamanda yeni sürüm gelecekti.

  2. Üç yıldır Casper VA1 kullanıyorum..
    Uç yıldır sürüm bekliyorum,hala gelmedi
    Sıkıntılar yaşanıyor cihazda..

  3. Casper Via a 4telefon aldım sorunlu çıktı garantiye gönderdim format attik dediler aynı sorun devam ediyor ya teli değiştirin yada paramı iade edinalinizi alın benim illaki çimlere yada diğer yerde hakkimi aramam mi gerekiyor

  4. Casper Via 3 aldım herşeyi sorun nasıl bir iş yâda telefon yaptınız müşteri hizmetleri ne ulaşamıyorum illaki hukukî yollara mı basvuralim acil cevap bekliyorum

  5. 2 taplet aldık ekranları kırıldı verdik ücreti yaptılar tapletleri daha kullanmadan şifre koydum şifre aynıydı kapul etmedi telefo acılmadı geri yolladık servise az önce aldık bitanesi acılmıyor bile ekran yok kapranlık öbürü de acılmıyor nasıl bir bozup da yolladılar bu nasıl sorumsuzluk nasıl bilmezlik ben çok sinirliyim kullanamadık durmadan para verdik yeter şikayet edeceğim sizi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here