Casper Via Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casper 1993 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. 3 bilgisayar mühendisliği mezunu gencin bir araya gelerek kurmuş olduğu bu firma, 34.500 m2’lik alanda günümüzde hizmet sunmaya devam etmektedir. 2010 yılında Washington’da yapılmış olan iş ortakları ödülleri kapsamında bu marka, “Dünyanın en iyi bilgisayar üreticisi” ödülüne de layık görülmüştür.

Yılda 1 milyondan çok daha fazla bilgisayar üretebilme kapasitesine sahip olan Casper, 4 adet üretim bandı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Başarılı ürünler üretmesi ve sektördeki başarısını uzun yıllar önce kanıtlamış olması da lider konumda olmasının en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Firma daima müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaktadır.

Aşağıda bulunan iletişim numarası ile Casper Via müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, her konuda destek alabilir; istek, görüş ve şikayet bildirimlerinizi Casper Via müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Casper Via Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 250 77 77

Arama Terimleri: casper via çağrı merkezi numarası, casper via iletişim bilgileri, casper via müşteri hizmetleri iletişim, casper via müşteri hizmetleri numarası, casper via telefon numarası, casper via irtibat tel, casper via şikayet, casper via şikayet hattı, casper via email adresi, casper via destek hattı, casper via iletişim numarası, casper via çağrı merkezi, casper via iletişim