Ana sayfa Alışveriş Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5

Çetinkaya, 1957 yılında kurulmuş bir markadır. Hazır giyim sektörüne yönelik olarak yenilikçi bir anlayışla müşterilerini karşılayan Çetinkaya, Adana merkezli kuruluşa sahiptir. Alışveriş merkezleri zinciri olarak hizmet hayatını sürdüren marka, konfeksiyon fabrikalarında; gömlek, pantolon, takım elbise, kaban ve pardösü üretimini kendi çatısı altında gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de şirketler grubu olarak aktif faaliyetlerini devam ettiren bir marka olmasıyla beraber, mağazaları pek çok farklı ilde bulunmaktadır.
Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa ve Trabzon’da Çetinkaya markasıyla oluşturulan mağazalar, müşterilerin hizmetindedir. Çetinkaya markası, bulunduğu illerde yer alan mağazalarıyla birlikte, başta giyim üzerine olmak üzere; ev-yaşam, kozmetik ve oto bahçe yapı alanlarında da satış gerçekleştirmektedir.

Çetinkaya markasının kendi çatısı altında ürettiği ürünlerin satışını gerçekleştiriyor olmasının yanı sıra, anlaşmalı markaların ürünlerini sunuyor olması da müşterilerin aradıklarını bulabilmelerinde ön plandadır. Çetinkaya markası, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmayı hedef alan bir marka değerine sahiptir. Kuruluşundan günümüze kadar kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 290 80 70

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@cetinkaya.com.tr

Arama Terimleri: çetinkaya çağrı merkezi numarası, çetinkaya iletişim bilgileri, çetinkaya müşteri hizmetleri, çetinkaya müşteri hizmetleri numarası, çetinkaya telefon numarası, çetinkaya irtibat tel, çetinkaya şikayet telefonu, çetinkaya şikayet numarası, çetinkaya email adresi, çetinkaya destek merkezi, çetinkaya iletişim

5 YORUMLAR

 1. Alemdağ caddesi Çetinkaya mağazasından pantolon ve tişört aldım hem pantolonlar hem de tişörtler defolu tişörtlerde delik var pantolonlarda yanlış dikim ve ip kaçması var

 2. Sayın yetkili bizler TEİAŞ elektrik iletim a.ş çalışan personelleriz.2021 yılı giyim alışverişi yapılacak firma listesinde Çetinkaya firmasının olmadığı ve firmanın indirimlerden yararlandırmadığı için sözleşme imzalanmadığı belirtildi.bizler geçen yıl firmanızdan memnun olarak alışveriş yaptık.SİZLER de biraz fedakarlıkta bulunarak sözleşme imzalayarak firmanızdan alışveriş yapmamızı sağlayabilirsiniz.lütfen Talebimizi üst yöneticilere ulaştırınız.selamlar. Android için Outlook’u edinin
  Sayın yetkili bizler TEİAŞ elektrik iletim a.ş çalışan personelleriz.2021 yılı giyim alışverişi yapılacak firma listesinde Çetinkaya firmasının olmadığı ve firmanın indirimlerden yararlandırmadığı için sözleşme imzalanmadığı belirtildi.bizler geçen yıl firmanızdan memnun olarak alışveriş yaptık.SİZLER de biraz fedakarlıkta bulunarak sözleşme imzalayarak firmanızdan alışveriş yapmamızı sağlayabilirsiniz.lütfen Talebimizi üst yöneticilere ulaştırınız.selamlar.

  Android için Outlook’u edinin

 3. Puma Roma Basic siyah 35 35 72 11 numaralı erkek spor ayakkabının 46 numarasını bulamıyorum numaranın Üzerine tıklıyorum açılmıyor Bir de taksit seçeneği var mı gibi kolaylıklar yok sitede açıklamalı değil yani biraz kısır yani.

  • Ankara Turan guneş magazanızdan market alışverişi yaptım ürünler de doğru duzgun etiket yok hatta hiç etiket yok diyebilirim neyin fiyatı ne göremiyorsun çalışanlarımız da Bi okadar ilgisiz sorduğun soruya cevap vermek zor geliyor resmen
   poşetleriniz daha ürünleri eve götüremeden yolda yırtıldı yazık gunah gerçekten bir daha asla önünden geçmem

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here