Çetinkaya Müşteri Hizmetleri

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetinkaya, 1957 yılında kurulmuş bir markadır. Hazır giyim sektörüne yönelik olarak yenilikçi bir anlayışla müşterilerini karşılayan Çetinkaya, Adana merkezli kuruluşa sahiptir. Alışveriş merkezleri zinciri olarak hizmet hayatını sürdüren marka, konfeksiyon fabrikalarında; gömlek, pantolon, takım elbise, kaban ve pardösü üretimini kendi çatısı altında gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de şirketler grubu olarak aktif faaliyetlerini devam ettiren bir marka olmasıyla beraber, mağazaları pek çok farklı ilde bulunmaktadır.
Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa ve Trabzon’da Çetinkaya markasıyla oluşturulan mağazalar, müşterilerin hizmetindedir. Çetinkaya markası, bulunduğu illerde yer alan mağazalarıyla birlikte, başta giyim üzerine olmak üzere; ev-yaşam, kozmetik ve oto bahçe yapı alanlarında da satış gerçekleştirmektedir.

Çetinkaya markasının kendi çatısı altında ürettiği ürünlerin satışını gerçekleştiriyor olmasının yanı sıra, anlaşmalı markaların ürünlerini sunuyor olması da müşterilerin aradıklarını bulabilmelerinde ön plandadır. Çetinkaya markası, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmayı hedef alan bir marka değerine sahiptir. Kuruluşundan günümüze kadar kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 290 80 70

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@cetinkaya.com.tr

Arama Terimleri: çetinkaya çağrı merkezi numarası, çetinkaya iletişim bilgileri, çetinkaya müşteri hizmetleri, çetinkaya müşteri hizmetleri numarası, çetinkaya telefon numarası, çetinkaya irtibat tel, çetinkaya şikayet telefonu, çetinkaya şikayet numarası, çetinkaya email adresi, çetinkaya destek merkezi, çetinkaya iletişim

Scroll to Top