Ana sayfa Alışveriş Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Cevahir AVM, 2005 yılında Avrupa’nın en büyük eğlence ve alışveriş merkezi olarak açılmıştır. İstanbul Cevahir, 300 civarı mağaza içermesiyle 6 kattır. Ayrıca 2500 araç kapasitesine sahip otoparkı bulunmaktadır. Yerli yabancı birçok mağazası bulunmaktadır. İstenilen her markaya buradan ulaşmak mümkündür. Eğlenirken alışveriş yapma imkanı sunar.

Restoranlar, kafeler, eğlence merkezleri bulunmaktadır. Son derece büyük olan cevahir alış veriş merkezlerinde ailenizle son derece keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Eğlenceli vakit geçirmek isteyen, aynı zamanda dinlenmek isteyen herkes Cevahir AVM’ye gidebilir.

Burada A’dan Z’ye birçok alanda satış yapılmaktadır. Ev eşyaları, dekorasyonları, giyim mağazaları, teknoloji mağazaları, aksesuar mağazaları gibi birçok mağaza mevcuttur ve buradan istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler ve mağazalar arasında kıyaslama yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışı ile kendine özgü konsepti ile müşterilerini beklemektedir. Günde yüzlerce ziyaretçi alan Cevahir alış veriş merkezleri, özellikle her imkanın bir arada olmasından dolayı tercih edilmektedir. Aynı zamanda yerli yabancı birçok turist de ağırlamaktadır.

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 368 69 00

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@istanbulcevahir.com

Arama Terimleri: cevahir avm çağrı merkezi, cevahir avm iletişim, cevahir avm müşteri hizmetleri, cevahir avm müşteri hizmetleri numarası, cevahir avm telefon numarası, cevahir avm irtibat tel, cevahir avm şikayet, cevahir avm şikayet hattı, cevahir avm email adresi, cevahir avm çağrı merkezi, cevahir avm destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here