Ana sayfa İnternet Siteleri Çiçek Gönder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Gönder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

ÇiçekGönder.com çiçek gönderim alanında faaliyet gösteren firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerin online olarak inceleme yapabildiği ve beğendikleri çiçekleri sevdiklerine gönderebildikleri bu platformda, İstanbul içinde aracısız bir şekilde gönderim sağlanmaktadır. Müşteriler beğendikleri ürünleri seçip ödeme işlemlerini sağladıktan sonra talep ettikleri kişilere gönderim sağlanmaktadır.

ÇiçekGönder.com aracılığı ile müşteriler İstanbul dışı için de gönderim talebinde bulunabilmektedir. Ürünler kargo aracılığı ile çok kısa bir süre içinde talep edilen lokasyona ulaştırılmaktadır.

Doğum günü, yıl dönümü, özür dileme ya da evlilik teklifi gibi pek çok kategori için müşteriler çok kolay bir şekilde çiçek gönderimlerini bu platform aracılığı ile sağlayabilmektedir. Firma, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Vermiş olduğumuz iletişim numarası ile her konuda destek alabilirsiniz.

Çiçek Gönder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 320 75 20

Arama Terimleri: Çiçek Gönder çağrı merkezi numarası, Çiçek Gönder iletişim bilgileri, Çiçek Gönder müşteri hizmetleri, Çiçek Gönder müşteri hizmetleri numarası, Çiçek Gönder telefon numarası, Çiçek Gönder irtibat tel, Çiçek Gönder şikayet, Çiçek Gönder şikayet numarası, Çiçek Gönder mail adresi, Çiçek Gönder iletişim numarası, Çiçek Gönder çağrı merkezi iletişim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here