Ana sayfa İnternet Siteleri Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük e – ticaret platformlarından biri olan Çiçek Sepeti, müşteri odaklı hizmet ve kurumsal müşteri iletişim desteği ile her konuda yardım sunar. Alternatif pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden firma ile görüşme sağlayarak en kısa sürede sorunlarınız hakkında etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. İletişim kanalları üzerinden hızlı etkileşim alarak kısa süre içinde görüşme sağlamanız mümkündür. Çiçek Sepeti iletişim sayfası ile firmanın aktif iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz.

Çiçek Sepeti İletişim Merkezi

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri destek merkezi üzerinden firmanın güncel iletişim kanalları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden hızlı görüşme sağlayarak en kısa süre içinde yaşadığınız sorunlara ilişkin yardım alabilirsiniz. Çiçek Sepeti ürün ve hizmetlerine yönelik tüm konularda destek almak için online veya doğrudan iletişim yöntemleri tercih edilebilir.

Çiçek Sepeti İletişim Formu

Çiçek Sepeti ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlayabilirsiniz. İletişim formu ile sipariş işlemlerine ilişkin iletişim araçları tek bir sayfa üzerinde yer almaktadır. İletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz bir ve doğru bir şekilde girdikten sonra, ‘’Gönder’’ seçeneğini kullanarak mesajınızı firmaya iletmeniz mümkündür. İletişim bilgilerinize ve yaşadığınız sorunlara göre firma tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti çağrı merkezi telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. En etkili ve hızlı müşteri iletişim yöntemleri arasında yer alan müşteri hizmeti iletişim numaraları kısa sürede tüm müşterilerin etkili çözümler almasını sağlar. Her konuda Çiçek Sepeti ürün ve hizmetlerine ilişkin bildirimlerinizi yapmak için iletişim numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

  • Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 00 79
  • Çiçek Sepeti Faks Numarası: 0 212 269 24 00

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Uzun süre beklemek zorunda kalmadan Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerini numarasını arayarak en kısa sürede görüşme sağlanabilir. Online iletişim yöntemleri ile yanıt alamayan müşterilerin çağrı merkezi ile hızlı çözüm bulması mümkündür.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim E – Posta Adresi

destek@mail.ciceksepeti.com iletişim e – posta adresini kullanarak müşteri hizmetlerine ilişkin her konuda sorunlarınızı elektronik posta yöntemi ile iletmemiz mümkündür. E – posta, online iletişim formu, çağrı merkezi ve diğer iletişim kanallarını kullanarak rahatlıkla Çiçek Sepeti ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda destek alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Sipariş/Kargo Takip Adresi

Çiçek Sepeti online satış sayfaları üzerinden yaptığınız tüm alışverişler için gönderi durumunu takip etmek için sipariş numarası ve e – posta adresini ilgili alanlara girmeniz yeterlidir. Sipariş durumu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz ekran dışında ayrıca üyelik hesabı oluşturanların ‘’siparişlerim’’ bölümünden hesap bilgileri sayfası ile gönderi durumunu takip etmesi mümkündür.

Çiçek Sepeti Şikayet Hattı

Çiçek Sepeti ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda şikayet bildirimlerinizi firmanın iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Şikayet bildirimi için ayrıca bir yöntem belirtilmediği için mevcut iletişim kanalları kullanılabilir.

  • Çiçek Sepeti Şikayet Hattı: 0 850 222 00 79

Çiçek Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Çiçek Sepeti sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel duyuru ve kampanyaları görebilir aynı zamanda geri bildirimde bulunabilirsiniz. Çiçek Sepeti sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here