Ana sayfa İnternet Siteleri Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

7

Cimri.com gibi kullanıcı potansiyeli yüksek olan birçok internet sitelerinin müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. Cimri.com çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre destek hizmetleri mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. Cimri.com çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

Cimri.com kullanıcıları olarak aldığınız ürünün iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Cimri.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Cimri.com resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun müşteri hizmetleri veya çağrı merkezinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslarıa ve dolandırıcılara bilgi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

Maalesef Cimri.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat aşağıdaki verdiğimiz e-posta adresi veya iletişim formu aracılığıyla Cimri.com ile iletişime geçebilir; sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
destek@cimri.com

Cimri.com İletişim Formu Bağlantısı

Arama Terimleri: cimri.com iletişim bilgileri, cimri.com telefon no, cimri.com irtibat tel, cimri.com canlı destek, cimri.com müşteri temsilcisi, cimri.com şikayet hattı, cimri.com irtibat numarası

7 YORUMLAR

  1. Black Friday “Kara Cuma” Bu saçmalığı artık lütfen herkes bıraksın. İlla indirim günü mü yapılacak
    Neden Black Saturday değil yada Black Sunday Bunlar yahudi ve hıristiyanların mübarek günleri oysa cuma günü müslümanların mübarek günü. %99 u müslüman olan bir ülkede bazı hassasiyetlere bu kadar fütürsuzca dokunulamaz. Dokunuluyorsa bunda bir amaç vardır. Ülkeyi karıştırmak. Yarın delinin biri camına Black Friday yazan bir yerde bir olay gerçekleştirse kabahat olayı gerçekleştiren de mi yoksa onu tahrik edip cama o yazıyı yazanda mı? (o yazıyı yazan acaba ne yazdığının farkında mı?) Müslüman mahallesinde salyongaz satılmaz. Niyetiniz başka biz ülkemizde olay istemiyoruz lütfen provake etmeyin. Tüm Black Friday saçmalığını protesto ediyorum. Özellikle bu hafta 1 çöp dahi almayacağım. İlla indirim günü yapacaksanız Bu cuma değil cumartesi veya pazar olsun. Zira bu günler tatil insanlar bu günlerde daha çok dışarı çıkıp alışveriş yapıyor. Yok bu günler olmaz ise Cuma dışında hangi gün olursa olsun yeter. %99 u müslüman olan bir ülkede er yada geç bu olay büyük bir olaya patlak verir. Asıl gaye bana göre bu zaten amaç bu değilse bu işe bir çözüm getirilsin.

  2. nasıl bir site müşteri hizmetleri numarası yok kendi telefon numaralarından işlem yapılmıyor nasıl site almış olduğum ürün hakkında bilgi almak istiyorum ulaşamıyorum böyle rezillik görmedim

  3. Merhaba cerahi maske aldım üç katlı dendi çakmağı ğflüyorus sönüyor bu kadar dandik maske olmaz 3382 numaralı spariş ilyas iç kargo ücretsiz yazıyor bide kargo parası verdik bu ne rezillik bir sparişim daha var 3505 numaralı onu iptal edin çünkü gönderdiğiniz ürün beş para etmez

  4. Verdiğim sipariş çok geçmesine rağmen hala bir haber yok. Lütfen bilgilendirme yapınız. Tel 05547341347

  5. nasıl bir site müşteri hizmetleri numarası yok kendi telefon numaralarından işlem yapılmıyor nasıl site almış olduğum ürün hakkında bilgi almak istiyorum ulaşamıyorum böyle rezillik görmedim

  6. Ya çok kötü bir şey yapılmış nasıl bir site müşteri hizmetleri numarası yok kendi telefon numaralarından işlem yapılmıyor nasıl site olmuş. Alduğum ürün hakkında bilgi almak istiyorum ulaşamıyorum böyle rezillik görmedim bir an önce ulaşmamız için bir numara veya bir şekilde ulaşmanızı istiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here