Ana sayfa Alışveriş Citroën Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Citroën Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

Citroën gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok otomotiv markalarının müşteri temsilcilerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. Citroën çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre müşteri hizmetleri mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. Citroën çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

Citroën müşterileri olarak istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Citroën çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Citroën resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz, en iyi ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslara ve dolandırıcılara kişisel bilgilerinizi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

Citroen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 359 63 63

Arama Terimleri: citroen iletişim bilgileri, citroen telefon no, citroen irtibat tel, citroen canlı destek, citroen müşteri temsilcisi, citroen şikayet hattı, citroen yetkili servis numarası

2 YORUMLAR

  1. 2019 yılılında Gaziantep adım otomobilden 2018 model o km c-eliza araç aldım aldığım araç silecekleri kaldırıldığında kaput boyasını kaldırıyor ve gaz pedalının bulunduğu yer de zemin kaplama tam almadığından yalıtım pamukları araca doluyor alerjik biri olduğumdan araçtan memnun değilim adım otomobile şikayetimi bildirdim den fabrika çıkışları böyle denildi yapacak bir şeyin olmadığı belirtildi.

    Citroen olarak sileceklerden iyileştirme yapmanız gerektiğini düşünüyorum çünkü tüm Citroen alan tanıdıklarım bunlardan müzderip ve şikayetçiler. Kendisini geliştirmeyen firmalar bir gün yok olurlar

  2. Citroen c elyese aracım 2.tekil şahıs kişi tarafından kazaya mahruz kaldı aracım serviste parçasının 27 gün sonra geleceği söylendi bana ikame araç olarak daccıa logan eski tip bir araç gönderdiler aracı geri çevirdim sonrasında eski kasa daccıa sandero gönderdıler aracın içi temizlenmemiş,stop lambaları çalışmıyor,vides geçişleri sorunlu bende ailemi bu araca nasıl bindireyim ? Bundan sonra ne citroen araç alırım ne de bınerım.3 haftadır bana yeni araç göndermediler, araçım serviste 3 haftadır onarıma başlanmadı.Maduriyetimi kimse giedrmedi.Bende bundan sonra çevreme ve aileme,dostalrıma citroenden uzak durmalarını ileteceğim.Yazıkalr olsun, bu nasıl bir uygarlık biçimdir.Gerekli yerle her seyfaya şikayetlerde bulunacağımdan şüpheniz olmasın.Bilginize sunarım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here