Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kartal bölgesinde kurulmuştur. Kuruluş yılı 1996 olmakla beraber 0-14 yaş grubu aralığında yer alan çocuklar için perakende satış üzerine odaklanmıştır. Hesaplı ve bununla beraber kaliteli ürün satışına yönelik olarak attığı adımlarla ün kazanmıştır. Toplamda 56 mağazasıyla Türkiye’nin pek çok farklı noktasında satışlarını sürdürmektedir. Yeni sezonlara ait olan ürünleri 650 markayla beraber sunmaktadır. Her sezon yenilenen ürünleriyle birlikte toplamda 32.000 modele yakın modelde farklı ürünleri müşterilerle buluşturmayı başarmış bir markadır.

0-14 yaş arasındaki çocuklar için hedef alınan giysilerle başlayan satışlarında daha sonraki yıllarda anne ve çocuk konseptine de yoğunlaşmıştır. Yakın tarih içerisinde ürün kategorisine yeni seçenekler ekleyerek beslenme gereçlerine kadar uzanan ürün yelpazesini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 12 31

Aşağıdaki vermiş olduğumuz e-mail adresi ile civil müşteri hizmetleri ile hertürlü konuda destek veya şikayet taleplerinde bulunabilirsiniz.

Civil Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@civil.com.tr

Arama Terimleri: civil çağrı merkezi numarası, civil iletişim bilgileri, civil müşteri hizmetleri, civil müşteri hizmetleri numarası, civil telefon numarası, civil irtibat tel, civil şikayet, civil şikayet hattı numarası, civil mail adresi, civil destek hattı, civil iletişim numarası