Ana sayfa Alışveriş Colgate Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Colgate Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Colgate, bugün ağız ve diş sağlığı konusunda ön plana çıkan; sayılı firmalar arasındadır. Diş macunları, diş fırçaları ve diğer diş temizleme ürünleri, markanın hem üretimini gerçekleştirdiği hem de satışını gerçekleştirdiği ürünler arasında yer almaktadır. Colgate, Palmolive ile işbirliği halinde kurulan temizlik ürünleri arasında yer almaktadır.

New York merkezli olarak kurulmuş olan bu şirket, bugün ağını oldukça fazla geliştiren; bu sayede de dünyaya açılmayı başaran firmalardandır. Bugün ülkemizde de önemli bir marka değeri bulunan Colgate, en çok bilinen ilk 3 diş macunu firmasından birisidir.

1806 yılında kurulan şirketin kuruculuğunu, şirkete ismini veren Wlliam Colgate üstlenmiştir. 210 yılda ciddi bir yol kat eden marka, tüm dünya ülkelerine ürün ihraç eden kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Aromalı diş macunları, diş ipleri ve daha birçok ürün, Colgate’nin ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Colgate son zamanlarda deterjan üretimi de yapmakta, ürün yelpazesinde ciddi bir artırıma gitmektedir. Kişisel bakım ürünlerinde oldukça tercih edilen markalardan birisi Colgate’dir.

Colgate Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

(0216) 519 81 01

Colgate Palmolive Santral Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

+90 216 587 80 00

Arama Terimleri: colgate iletişim bilgileri, colgate destek hattı, colgate çağrı merkezi numarası, colgate telefon numarası, colgate iletişim numarası, colgate şikayet numarası, colgate müşteri temsilcisi