Ana sayfa Devlet Kurumları ÇorumGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ÇorumGaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

14

ÇorumGaz gibi abone potansiyeli fazla olan birçok devlet kurumları’nın çağrı merkezine bağlanmak yada müşteri hizmetleri numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. ÇorumGaz çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. ÇorumGaz çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Abonelerin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Gaz kesinti ihbar, Şikayet veya öneri gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için ÇorumGaz çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

ÇorumGaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 0 187
187

Arama Terimleri: çorumgaz iletişim bilgileri, çorumgaz telefon no, çorumgaz irtibat tel, çorumgaz canlı destek, çorumgaz müşteri temsilcisi, çorumgaz şikayet hattı, çorumgaz fatura ödeme, çorumgaz kesinti

14 YORUMLAR

  1. Allah çorum gaz gibi belanızı versin öğrenci olarak buraya geldik sırf bu gaz yüzünden keske gelmeseydik diyorum Allah’a havale ediyorum hepinizi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here