Ana sayfa Alışveriş Cumhuriyet Sucukları Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cumhuriyet Sucukları Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Afyonkarahisar merkezli kurulan Cumhuriyet Sucukları firması, Türkiye’nin dört bir yanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunan markalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Kasap Kara Mehmet tarafından 1920 yılında, o dönemin has duygularıyla Cumhuriyet adında açılan kasap dükkanı, o tarihten bu yana gelişerek başlı başına bir marka haline gelmiştir. Kara Mehmet tarafından yapılan sucuklar önce kurulduğu bölge olan Afyonkarahisar’da daha sonra da yurdun dört bir yanında tartışılmaz bir lezzet olarak anılmaya başlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Cumhuriyet Sucukları firmasının hizmetleriyle ilgili müşteri temsilcilerine ulaşmak istediğinizde çeşitli iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Cumhuriyet Sucukları müşteri hizmetleri birimi, benimsemiş oldukları güler yüzlü hizmet anlayışlarıyla pratik, hızlı ve çözüm odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Cumhuriyet Sucukları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her biri alanında deneyimli personelden oluşan Cumhuriyet Sucukları müşteri temsilcilerine ulaşarak, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Cumhuriyet Sucukları mağazalarından satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili olarak danışmak istediğiniz tüm konularda profesyonel destek alabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde Türkiye ve dünya standartlarına uygun kalitede sucuklar üreten Cumhuriyet Sucukları firmasından satın almış olduğunuz bir ürünle ilgili olarak herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik yaşarsanız Cumhuriyet Sucukları müşteri temsilcilerine telefon numarasını kullanarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra öneri, şikayet, teşekkür, istek ve bilgi alma gibi talepleriniz için de Cumhuriyet Sucukları müşteri hizmetlerine aşağıdaki numaradan 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak bağlanabilirsiniz:

  • Cumhuriyet Sucukları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: (0 272) 221 18 26
  • Cumhuriyet Sucukları Çağrı Merkezi Telefon Numarası: (0 272) 221 18 27
  • Cumhuriyet Sucukları Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (0 272) 221 18 38

Cumhuriyet Sucukları Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Cumhuriyet Sucukları firmasının satışa sunduğu birbirinden lezzetli ürünlerle ilgili olarak herhangi bir konuda müşteri temsilcilerine danışmak istediğinizde çok sayıda telefon ve faks numarasını kullanabilirsiniz. Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrası müşteri hizmetleri konusunda da profesyonel kalitede çözümler sunan Cumhuriyet Sucukları firmasının müşteri temsilcilerine telefon ve faks dışında ulaşabilmek için internet ortamından da yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan ve her biri alanında deneyimli çalışanlardan oluşan Cumhuriyet Sucukları müşteri temsilcisi ekibine internet üzerinden iletişim formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Sucukları firmasından almış olduğunuz ürünlerle ya da hizmetlerle ilgili olarak istek, şikayet, tavsiye, teşekkür ve bilgi alma konulu mesajlarınızı Cumhuriyet Sucukları müşteri hizmetleri iletişim formuna yazarak en kısa sürede müşteri temsilcilerinden geri dönüş alabilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları Resmi Sosyal Medya Hesapları

Afyonkarahisar’da kurulduktan sonra Türkiye’nin dört bir yanında satış yapmaya devam eden Cumhuriyet Sucukları firmasının ürün ve hizmetleri hakkında en detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için şirketin resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Köklü geçmişiyle sektörün öncü markalarından biri haline gelen Cumhuriyet Sucukları firmasının zaman zaman düzenlemiş olduğu indirim kampanyaları ile sadece sosyal medyadan takip eden müşterilerine sunduğu çekiliş ve hediye çeki imkanlarından yararlanmak için siz de Cumhuriyet Sucukları resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeye başlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmanın hesapları şu şekilde sıralanmaktadır:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here