Ana sayfa Bilişim D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

D-Link gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan internet teknoloji şirketlerinin müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. D-Link müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. D-Link müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

D-Link müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak d-link ürünleri hakkında destek alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

D-Link müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

D-Link gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

D-Link Çağrı Merkezi Modem Destek Hattı Numarası:
0850 377 76 13

D-Link Türkiye İstanbul Merkezi Bölge Ofisi Adresi: Barbaros Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Akzambak Sokak. Uphill Towers Residence A Blok Kat:1D:99 (34746) (Ataşehir/İstanbul)
Telefon Numarası: +90 216 492 99 99
E-Mail İletişim Adresi: 
support.tr@dlink.com.tr
Faks Numarası: +90 216 688 01 99

Arama Terimleri: D-Link iletişim bilgileri, D-Link telefon numarası, D-Link mail adresi, D-Link canlı destek, D-Link müşteri temsilcisi, D-Link şikayet hattı, D-Link iletişim, D-Link çağrı merkezi, D-Link Türkiye iletişim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here