Ana sayfa Alışveriş Dalin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dalin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Anne ve bebek ürünleri denildiğinde pek çok kişinin aklına gelen Dalin, bugün ülkemizde önemli bir marka değeri olan firmalar arasında yer almaktadır. KOPAŞ Grup tarafından kurulan Dalin, 1983 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir. Uzun bir süredir de yurt dışı ihracatları yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Anne ve bebek dönemine ilişkin pek çok ürünü temin edebileceğiniz bu marka, bugün eczaneler; marketler ve internet sitesi üzerinden satış gerçekleştirmektedir. Online olarak alışveriş yapabileceğiniz bir internet sitesi bulunan firma, göz yakmayan bebek şampuanı denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Kalite konusunda asla ödün vermeyen ve bu alanda hizmet vermek için gerekli sertifikaların hepsine sahip olan firma, yerli üretim yapmakta ve stoklarını ülke içerisinde bulunan ağlara göndermektedir.

Geniş bir pazar payı bulunan Dalin, anne ve bebek şampuanları &temizlik ürünleri denildiğinde, akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktadır. 40’tan fazla ürünü bulunan marka, her geçen gün piyasaya yeni ürünler sürmekte ve bunların satışını gerçekleştirmektedir.

Dalin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 622 62 60

Arama Terimleri: dalin iletişim bilgileri, dalin iletişim, dalin çağrı merkezi, dalin destek hattı, dalin şikayet hattı, dalin telefon no, dalin şikayet numarası, dalin müşteri temsilcisi, dalin şikayet hattı, dalin iletişim no

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here