Ana sayfa Alışveriş Defacto Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Defacto Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0

Defacto çağrı merkezi numarasını arayarak her türlü sorun, şikayet ve taleplerinizi firma yetkililerine iletebilirsiniz. Kurumsal iletişim adresleri ile müşteri desteği sağlayan firma ile doğrudan görüşme yapmak için müşteri hizmetleri telefon numarası ile 7 gün 24 saat görüşme sağlayabilirsiniz. Defacto iletişim merkezi üzerinden yer alan çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Öte yandan WhatsApp iletişim hattını kullanarak da 7/24 firma temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Defacto Müşteri İletişim Merkezi

Defacto ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı doğrudan iletişim merkezi üzerinde yer alan kanalları kullanarak firmaya iletebilirsiniz. Kısa sürede çözüm elde edebileceğiniz iletişim kanalları sayesinde online veya doğrudan iletişim kurabilirsiniz. İletişim merkezine hızlı erişim sağlayarak mevcut iletişim kanaları arasından en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası, online iletişim formu ve diğer kanallar destek merkezi üzerinden paylaşılmıştır.

Defacto Müşteri İletişim Formu

Online iletişim formunu kullanarak ürün ve hizmetlere ilişkin firmaya tüm konularda geri bildirim yapabilirsiniz. Kurumsal firmaların dijital iletişim politikaları kapsamında geliştirilen online iletişim formu uygulamaları sayesinde kısa sürede iletişim bilgilerinizle beraber sorunlarınızı ileterek işlem yapabilirsiniz. Kişisel iletişim bilgilerini ilgili alanlara eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra mesajınızı iletebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi girdikten sonra firma tarafından tarafınıza söz konusu bilgiler ile geri dönüş yapılacaktır.

Defacto E – Posta Adresi

Defacto ile e – posta yoluyla iletişime geçmek için üç farklı e – posta adresi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri kapsamında e – posta ile destek sağlanmaz. Ancak hukuk, muhasebe ve dış ticaret – gümrük ile ilgili konularda kep adresi üzerinden yazışma başlatmanız mümkündür. Müşteri ilişkilerine yönelik sorunların iletişim formu üzerinden firmaya iletilmesi mümkündür.

Defacto Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Defacto online ve telefonla iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede firma temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim telefon numaralarını arayarak veya WhatsApp hattı üzerinden 7 gün 24 saat iletişim kurarak tüm ürün ve hizmet konularda kurumsal destek alabilirsiniz. Hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere günün her saatinde de Defacto müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanmıştır.

  • Defacto Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 22 86
  • Defacto WhatsApp İletişim Hattı: 0850 333 22 86

Defacto Kargo Müşteri Kargo Takibi

Defacto online satış mağazası üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kargo takibini yapmak için online takip adresini kullanmanız mümkündür. Online sipariş takip sayfasında misafir müşteri ve kayıtlı müşteri olmak üzere iki farklı kargo takip sayfası yer alır. Cep telefonu numaranızı girerek telefona gelen onay kodu ile takip işlemleri yapılabilir.

Defacto Şikayet Hattı

Defacyo ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm konularda şikayet, talep ve önerilerinizi iletişim formu üzerinden veya firmanın diğer tüm iletişim kanalları aracılığıyla iletebilirsiniz. Şikayet hattı olarak belirlenen ayrıca bir iletişim kanalı bulunmamaktadır. Bunun yerine çağrı merkezi numarasını kullanarak da şikayet bildirimi yapabilirsiniz.

  • Defacto Şikayet Hattı: 0850 333 22 86

Defacto Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını takip ederek Defacto’nun güncel kampanya ve duyurularını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda şikayet ve talep bildirimlerinizi de sosyal medya hesapları ile etkileşime geçerek iletebilirsiniz. Defacto resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here