Ana sayfa Özel Kurumlar Digiturk Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digiturk Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4

Digiturk online işlemler sayfası üzerinden veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Her konuda görüşlerinizi iletebileceğiniz güncel iletişim kanalları abonelik işlemleri, paket işlemleri, kurum ve teknik destek, ödeme vb. tüm konularda en hızlı çözüm önerilerinizi almanızı sağlar. Digiturk iletişim adresleri üzerinden tercih edeceğiniz iletişim kanalına göre farklı sürelerde çözüm alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamayı başaran firma günün her saatinde aktif hizmet sunar.

Digiturk İletişim ve Destek Merkezi

Digiturk iletişim merkezi üzerinden kurumsal olarak firmanın hangi kanallar üzerinden hizmet verdiğiniz görebilirsiniz. Online ve direkt iletişim kanalları ile birçok konuda kurumsal destek sunmayı başaran firma müşteri desteğini birçok farklı kanal üzerinde sunmaktadır. Sizin için en hızlı ve ideal iletişim yöntemini seçerek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Yaşadığınız sorunlar veya iletişim seçeneklerini kullanacağınız yöntemlere ilişkin konuya özel teknik destek almanız mümkündür.

Digiturk Müşteri Online İletişim Formu

Müşteri hizmetlerine ilişkin tüm yöntemleri aktif biçimde kullanan Digiturk online müşteri iletişim formu üzerinden müşteri taleplerini ve şikayetlerini en kısa sürede almaktadır. Yaşadığınız sorunlar hakkında online iletişim formunu kullanarak form üzerinde yer alan bilgileri doldurmanızın ardından hızlı dönüşler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Talep, öneri veya şikayetleriniz için iletişim formunu kullanarak işlem yapılabilir.

Digiturk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digiturk müşteri hizmetleri numarasını arayarak üyelik işlemlerine ilişkin yardım alabilirsiniz. Üyelik, teknik destek veya diğer konudalar hizmet türüne göre kurumsal ya da bireysel iletişim numaraları üzerinden firma ile görüşme sağlamanız gerekir. Tüm müşterileri için çağrı merkezi üzerinden detaylı hizmet sağlayarak etkili çözüm önerileri sağlayan firma tarafından günün her saatinde iletişim desteği sunulur.

  • Digiturk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 212 473 73 73
  • Digiturk Kurumsal Müşteri Hizmetleri: +90 212 473 73 83
  • Digiturk Yeni Üyelik Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 212 473 73 77
  • Digiturk Faks Numarası: +90 212 326 00 99

Digiturk Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Digiturk müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için ‘’0’’ rakamını tuşlamayı deneyebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme yapılarak her konuda Digturk hizmetlerine ilişkin firmaya bildirimde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce online işlemler ile daha hızlı yanıt almayı deneyebilirsiniz.

Digiturk Şikayet Hattı

Digiturk hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların çözümü için şikayet bildirimlerinizi firmanın güncel tüm iletişim kanalları üzerinde iletmeniz mümkündür. Şikayet bildirimi için ayrı özel bir yöntem belirlenmemiştir. Ancak ‘’Digiturk Kurumsal İletişim (Bize Ulaşın)’’ sayfası üzerinden formu doldurduktan sonra şikayet bildirimlerinizi anında iletmeniz mümkündür. Bunun dışında çağrı merkezi üzerinden yapacağınız şikayet bildirimleri çok daha kısa sürede yanıt bulur.

  • Digiturk Şikayet Hattı: 0 212 473 73 73

Digiturk Sosyal Medya Hesapları

Digiturk sosyal medya hesapları aynı zamanda müşteri destek platformu olarak da kullanılmaya başlandığından beri birçok müşteri için hızlı çözümler sağlamayı başarmıştır. Güncel Digiturk kampanyaları ve duyuları dışında müşteri destek platformu olarak da kullanılan sosyal medya hesapları üzerinden günün her saatinde kesintisiz olarak geri bildirimde bulunmanız ve hızlı çözümler almanız mümkündür. Popüler tüm sosyal medya platformları üzerinden firma tarafından aktif olarak resmi hesaplarla hizmet sunulur. Digiturk resmi sosyal medya hesapları:

4 YORUMLAR

  1. Her gün aranmaktan mesajlarınıza bıktım yeter artık kayıtları saklıyorum en yakın zamanda mahkemeye vercem sizi

  2. telefon tacizlerinizden bıktım..bir DAHA HAYATIMDA DİGİTURK KULLANMAYACAĞIM BENİM TEL.UMU LİSTENİZDEN SİLİN YOKSA MAHKEMELİK OLACAĞIZ…

  3. Bir canlı insan çıksın karşımıza lütfen hiç bir kanalı izleyemiyorum bütün işlemleri yaptım servis istiyorum arıza bırakıcam nereye bırakıcam vallahi iptal edicem

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here