Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Digiturk, 1999 senesinden cukurova holding tarafından kurulumuştur. 2015 yılında beIN Media Group’a satılmıştır. Digiturk 4K/3D/HD/SD formatlarında yayın ve hizmet vermektedir. Şirket, Eutelsat 7A uydusunda yer almaktadır.

Digiturk içerisinde bulunan 200’ün üstünde kanal vardır. Bu kanallarda 4K ve HD yayın kalitesi bulunmaktadır. Digiturk 2016 son incelemesi istatstiklerine bakarsak 3 milyona yakın abonesi bulunmaktadır. Digiturk, 13 Ocak 2017 tarihi itibari ile tamamen yenilenmiş kanallarıda yenilemiştir.

Digiturk 0212’li iletişim çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu iletişim numarası ile hertürlü konuda detaylı bilgi veya yardım alabilirsiniz. Borcunuzu sorgulayabilir, teknik sorunlar hakkında bilgi alabilir, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, güncel borç faturanızı öğrenebilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak için 0212 473 73 73 digitürk müşteri hizmetlerini aradıktan sonra. Müşteri hizmetlerine bağlanamazsanız tuşlama menüsünden 0 tuşunu tuşlayarak aramayı deneyin.

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Tuşlaması:
0212 473 73 73 (0)

Arama Terimleri: digitürk müşteri hizmetleri, digitürk müşteri hizmetlerine bağlanma, digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma, digitürk müşteri temsilcisine bağlanma, digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası