Ana sayfa Alışveriş Dolap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dolap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Severek aldığınız ve şuanda bedeni olmayan tüm kıyafetler ile aksesuarların, çanta ve ayakkabıların dolabınızı işgal edip yer kaplaması yerine satışa çıkarılmasını sağlayan bir uygulamadır. Böylece dolap.com ile güvenli bir şekilde kıyafetler satılabilmektedir. Dolap uygulamasına üye olmanızın ardından gardolabında kombinde artık zorlandığınız ürünlerin resmini çekerek satışa sunabilirsiniz. Her ürün için 8 adet resim paylaşma imkanı bulunmaktadır. Bu sayede diğer dolap üyeleri tarafından ürünlerinizin resimleri görülmekte ve beğenilmesi ile satıcı alıcı iletişimi ile ürünlerin satışı sağlanabilmektedir.

Sadece satış yapmayı sağlamamakta olup istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alma imkanı da sağlanmaktadır. Özellikle markalı ürünlerin ikinci elden satın alınması çok uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunmaktadır. Hem kıyafet satarak hem de kıyafet satın alarak gardolapların baştan sona yenilenmesini ve kazanç elde edilmesi sağlanmaktadır.

Uygulama ile sadece kadın ve bebek ürünleri satışı gerçekleştirilmekte. Ürünler ücretsiz olarak kargolanabilmekte. Ürün satmanız halinde ürünün alıcı kişiye ulaşması ve satın almanın kabulü ile ücreti dolabım uygulamasının hesabım menüsüne yüklenmekte olup istenildiği an paranın çekilmesi fırsatı sunmaktadır.

Dolap.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 850 200 70 76

Dolap.com Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
destek@dolap.com

Dolap.com İletişim Adresi:
Büyükdere Caddesi. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat: B-1 34398 Maslak – İstanbul

Arama Terimleri: dolap çağrı merkezi numarası, dolap iletişim bilgileri, dolap iletişim numarası dolap telefon numarası, dolap şikayet hattı, dolap müşteri hizmetleri numarası, dolap irtibat telefonu, dolap destek hattı

17 YORUMLAR

  1. Merhaba asıc spor ayakkabı aldım. Kargo bugün elime ulaştı. Satıcı bana ürünün Orjinal olduğunu söyledi. Ancak ürün asla Orjinal değil.kutunun barkot numarası ile ayakkabıda numara eşleşmıyor ayrıca spor ayakkabının hem önlerinde hemde yanlarında yapıştırıcı gözle görünür biçimde. Yani ayakkabı Orjinal değil.

  2. Dolaptan indirim festivalinde almış olduğum ürünün satıcı kendisinin isteği dışında gerçekleştiği için benden iptalini istedi ben ücretini yatırmış olduğum ürünü satın almak istiyorum.
    Cevap bekliyorum.

  3. Yaklaşık 15 gündüri kota dolu olduğu için ürünlerimi kargolayamıyorum mng,yurtiçi,aras kargodan hiç birşekilde kargolayamıyorum…ve ürünlerim iptal olacak acilen yardım istiyorum

  4. Ben şifremi unuttum ve dolap hesabımda para var ve onaylanmayı bekleyen siparişlerim ben dolap hesabını hotmail olarak açmışım ama benim e postam gmail o yüzden şifreyi sıfırlayamıyorum. En kısa sürede bana geri dönüş sağlamanızı rica ediyorum veya beni tekrar bilgilendirmenizi bekliyorum dolaphesap bakiyemin ibanıma aktarılmasını istiyorum.

  5. Dolaptan Temmuz ayında sipariş ettiğim ürünün satıcı tarafından hala elime ulaşmadı ve ulaşacağıda yok gibi ücretini yatırdım iadesini almak istiyorum bir türlü gerçekleşmişyor

  6. Eşime ait kredi kartı ile sitenizden alış veriş yapılmıştır. Bir müşteri temsilcisine ulaşıp derdimizi anlatamadık ve ayrıca imeil üzerinde msj gönderdik cevap alamadık lütfen cevap veriniz. Yardımcı olunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here