Ana sayfa Özel Kurumlar Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

6

Domino’s Pizza gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok özel kurumların müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Domino’s Pizza çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Domino’s Pizza çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Domino’s Pizza müşterileri olarak verdiğiniz siparişlerin durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Domino’s Pizza çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Domino’s Pizza resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 33 22 – 0850 755 33 22

Arama Terimleri: domino’s pizza iletişim bilgileri, domino’s pizza telefon no, domino’s pizza irtibat tel, domino’s pizza canlı destek, domino’s pizza müşteri temsilcisi, domino’s pizza şikayet hattı

6 YORUMLAR

  1. Merhaba malesef Domino’s la ilgili düşüncelerim olumsuz yönde değişdi geçenlerde İzmir Hatay da reklamlara aldanıp etli ekmek arası aldım büyük bir hevesle evde bir açdım görselliğin küçük lüğünü boşverdim içinde et araki bulasın olduğu gibi bıraktım 😐birdaha sizin için önemli olmayabilir ama benim için bitmiştir ertesi günde şikayet imi aldığım yere iletdim çevremdeki herkese bunu ileticem🤔lütfen maliyeti yüksek olsa dahi fiyatı arttırın insanları kandırmayın hayal kırıklığına uğratmayın 😡😡yetkililere duyurulur!!!!

  2. Kahramanmaraş da dünya markası diye dominos PİZZA da çalışıyordum ama sahipleri 4 ay SİGORTA yapmadıkları gibi içeride kalan son maaş larımızıda vermeden maraşdan kaçıp gittiler bunları kim okur bilmem ama Domino’s kahramanmaraş bize çok büyük bir oyun oynadı ve biz hiçbirşekilde hakkımızı alamıyoruz özellikle ben hakkımı almak için ne gerekiyorsa yapacağım sadece buraya deil heryere yazacağım illaki bu kanunda yardım edecek birileri çıkacaktır

  3. Çanakkale kordon şubesi çalışanları suratsız oturduk yüzümüze bile bakan olmadı çayını sigarasını alan dışarı kaçtı niye geldiniz dercesine yüzümüze bakan geçti gitti yanımızdan 5 dk oturduk ve kalktık terbiyesizlik ayyuka çıkmış bilginize

  4. siparis veriyoruz oraya servisimiz yok diyorlar böyle bi sacmalik olamaz nasilki bi kurumsal firma olmussunuzkı sasirdim

  5. Küçükyalı Dominos da eşim ben oglum 3 kişiyiz diye aynı masada oturmamiza izin verilmedi.Ayni evin içinde yaşıyoruz ama dominosda oturamıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here