Ana sayfa Alışveriş D&R Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

D&R Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0
dr musteri hizmetleri
dr numarasi

D&R çağrı merkezini 09.00 – 21.00 saatleri arasında arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Kurumsal hizmet anlayışı sayesinde müşterilerinin kaliteli ve hızlı bir şekilde güncel iletişim kanalları üzerinden hizmet almalarını sağlayan D&R, müşteri hizmetleri ile dikkat çeker. Online ve doğrudan satış mağazaları ile kesintisiz hizmet sunmayı başaran firma, iletişim kanalları ile de kesintisiz müşteri desteği sunmaktadır. D&R iletişim adresleri arasında yer alan müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. 

D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D&R müşteri hizmetleri telefon numarasını çalışma saatleri içinde arayarak tüm konularda kurumsal destek alabilirsiniz. Müşteri desteğiniz günün her saatinde kesintisiz olarak online iletişim kanalları üzerinden sağlayan firma, çalışma saatleri içinde müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak işlem yapmak isteyen kişilerin de sorunlarını dinlemektedir. Ürün ve hizmetlerine ilişkin işlem gerçekleştirdiğiniz mağazanın iletişim kanallarını kullanarak işlem yapmanız çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

  • D&R Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 266 37 37

D&R Müşteri İletişim Merkezi

D&R ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm sorunlarınızın çözümü için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Türkiye’nin birçok farklı noktasında mağazaları ve online satış sayfası sayesinde kesintisiz hizmet sunmayı başaran firma, müşteri memnuniyeti için gelişmiş iletişim kanalları ile de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firmanın güncel ilişim kanallarını tamamına hızlı erişim sağlayarak iletişim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

D&R İletişim Formu

D&R online müşteri hizmetleriyle kurumsal iletişim desteği sunmaktadır. Online iletişim kanalları arasında yer alan ‘’Bize Yazın’’ seçeneği sayesinde günün her saatinde gerekli alanları doldurduktan sonra şikayet, talep veya önerilerinizi iletebilirsiniz. Genel iletişim ve kişisel bilgilerinizi girdikten sonra hazır konu başlıklarından birini seçerek iletişim formu üzerinden yer alan ‘’Yorum’’ bölümüne taleplerinizi yazabilir ve ‘’Gönder’’ seçeneği ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

D&R Kurumsal E – Posta Adresi

bilgi@dr.com.tr kurumsal e – mail adresi üzerinden taleplerinizi ileterek kısa süre içinde her konuda şikayet veya taleplerinize ilişkin tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Elektronik posta adresini kullanarak resmi yazışmalarınızı yaparken açık ve resmi bir dil kullanmanız tavsiye edilir. Firmanın diğer iletişim kanalları üzerinden yanıt alamadığını takdirde e – posta adresini kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz.

D&R Şikayet Hattı

D&R mağazaları tarafından doğrudan bir şikayet hattı üzerinden hizmet sunulmaz. Bu nedenle firmanın diğer tüm iletişim kanalları üzerinden şikayet bildirimlerinizi yapabilirsiniz. ‘’İletişim Formu’’ üzerinden şikayetlerinizi çok daha detaylı bir şekilde iletebilir veya e – posta ile şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Şikayet bildirimleri için en etkili yanıt alabileceğiniz yöntem ise çağrı merkezi numarasını kullanmak olacaktır.

  • D&R Şikayet Hattı: 850 266 37 37

D&R Sipariş Takip Adresi

D&R online satış mağazası üzerinden işlem yapmak için ilk olarak üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekir. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından sepete eklediğiniz ürünleri satın alarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş takibi için, ‘’Hesabım’’ bölümünden ‘’Sipariş Bilgilerim’’ sayfasına giriş yaparak kargo takibini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

D&R Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

D&R kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel tüm kampanya ve duyurularından haberdar olabilir, aynı zamanda iletişim kanallarını kullanarak alamadığınız sonuçları etkileşime girerek çok daha kısa sürede alabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden firmaya geri bildirim vererek işlem gerçekleştirmeniz de mümkündür. D&R resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here