Ana sayfa Bilişim Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dsmart net, Doğan medya tarafından kurulmuş olmakla birlikte hem televizyon hem de internet hizmeti vermektedir. 10 mbite varan hızlı bir internet hizmeti ve 50 gb varan adil kullanım kotası ile hizmet sağlamakta olup her bütçeye uygun kampanyalarla geniş kitlelere hizmet verilebilmektedir. İnternet hizmetinin yanı sıra tv hizmeti sunarak kullanıcılarına hd yayın kalitesinde ve zengin kanal listesi ile televizyon hizmeti de verilmektedir. 24 ay süreyle taahhüt verilmesi sayesinde kullanıcılarına daha ucuz fiyat teklifleri verilmekte hizmetten daha uygun fiyatlara yararlanılabilmektedir.

Dsmart net üyeliğine başvuru online olarak internet sitesinden kolaylıkla sağlanabilmekte olup ayrıca çağrı merkezi, satış noktaları aracılığıyla da başvuru sağlanabilmektedir. Başvurunun ardından kısa bir sürede uzman teknik ekip tarafından internet kurulumu sağlanmaktadır.

İnternet ve televizyon hizmetinde bir sorun yaşanması halinde online olarak teknik kontrol sağlanabildiği gibi sms yoluyla 2850’ye sms olarak servis ve kart numarası yazılması halinde bile en yakın teknik birim adrese yönlendirilerek sorunlar anında çözümlenebilmektedir. İnternetinizin hızını anında dsmartın internet sitesinden ölçülebilmektedir. Hızda yavaşlama ya da farklı bir sorunla karşılaşılması halinde de teknik birimlerce müdahale sağlanarak hizmet kalitesi artırılmaktadır.

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 266 0 266

Arama Terimleri: dsmart net çağrı merkezi numarası, dsmart net iletişim, dsmart net iletişim numarası, dsmart net telefon numarası, dsmart net destek hattı, dsmart net müşteri hizmetleri numarası, dsmart net şikayet hattı

5 YORUMLAR

  1. TELEFONUM BİRKAÇKEZ ARANDI BEN HANGİ KONUDA ARANDIĞIMI ÖĞRENMEK İÇİN TELEFONU AÇTIM.TÜRK TELEKOM’DAN ARADIĞINI VE DAHA UCUZA YİNE TÜRK TELEKOMDAN SINIRSIZ İNTERNET KULLANACAĞIMI,SÖZLEŞME SÜREMİN DE DOLDUĞUNU AÇIKLADILAR.BEN TÜRK TELEKOM İLE YENİ BİR SÖZLEŞME YAPTIĞIM DÜŞÜNCESİLE BANA SÖYLENENİ KABUL ETTİM.BEN 28.4.2020 SAAT SAAT 10. GİBİ KAPI ZİLİM ÇALDI GELEN KİŞİYE TÜRK TELEKOM İNTERNET HATTIMI MI YENİLİYORSUNUZ DİYE SORDUĞUMDA TÜRK TELEKOM DAN ÇIKTIĞIMI VE D SMART İNTERNET KULLANACAĞIMI BELİRTTİ.BEN TÜRK TELEKOM GİBİ BENİ ARAYARAK YANILTILDIĞIM KANAATİNE VARDIM.D SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYARAK TELEFONLA YAPTIĞIM ANLAŞMAYI İPTAL ETTİRMEK İSTEDİĞİMİ BELİRTTİM.TALEBİMİN ALINDIĞINI VE İŞLEME KONLACAĞINI BELİRTTİLER. TELEFONUMA DATALEBİMİN KAYIT ALTINA ALINDIĞINI BELİRTEN BİR MESAJ GÖDERDİLER.D SMART İNTERNET TALEBİMİN İPTALİNİ ARZ EDİYORUM.

    • 2018 yılında da aynısını bana yaptılar.Üstelik bir ay sonra otomatik ödeme talimatım olduğundan hesabımdan türktelekomun 432 lira çektiğini gördüm.Azizim türktelekomla dsmart ortak çalışıp milleti soyuyorlar.Çok kişiden duydum.Artık kanunlar zenginlerin isteğine göre uygulanıyor.

  2. Tahsin bey ayni sey benimde basima geldi. Bende dsmart net internetimin talebini istiyorum ama ulasabildigim numara bulamiyorm

  3. Aynı şey bana da yapıldı her ay düzenli fatura kesiliyor hizmet almadığım halde süperonlıne dan hizmet alıyorum iki yereden de fatura kesiliyor.arayınca ulaşamıyorum.

    • Aynen bende öyle bir durum yaşıyorum . Ama ödeme yapmıcam . Geldi güzüsün kurdular ne internet nede smart çalışmıyor . İotal ettirdim 37 TL kullanmadan para gelmiş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here