Ana sayfa Özel Kurumlar Dubai Sigorta Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dubai Sigorta Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen sigorta acentelerinden biri olan Dubai Starr Sigorta, müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı ile birçok farklı iletişim kanalı üzerinden destek sağlar. Firmanın çağrı merkezi üzerinden veya online iletişim kanalları üzerinden destek alarak anında sorunlarınıza etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. 7/24 erişim sağlayabileceğiniz Dubai Sigorta iletişim kanalları sayesinde yaşadığınız her türlü sorunun en doğru ve etkili çözümünü bizzat firma yetkilerinden alabilirsiniz. Firma tarafından sunulan tüm sigorta ürün ve hizmetlerine karşı hızlı iletişim kanallarını kullanarak kurumsal çözüm önerileri alabilirsiniz. Online iletişim kanalları ve çağrı merkezi üzerinden sağlanan hizmetler sayesinde kısa süre içinde karşılaştığınız tüm sorunların çözümünü alabilirsiniz.

Dubai Starr Sigorta İletişim Merkezi

Dubai Starr Sigorta bünyesinde sağlanan tüm sigortacılık ürün ve hizmetleri için firmanın kurumsal iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Bunun için doğrudan telefon destek hatlarını arayabilir veya online iletişim kanallarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Müşterilerine en hızlı ve güvenilir çözüm önerilerini sağlamak için Dubai Sigorta tarafından alternatif iletişim kanalları üzerinden destek sağlanmaktadır.

Dubai Sigorta Müşteri İletişim Formu

Dubai Sigorta online iletişim formu üzerinden firmaya ilişkin tüm görüş ve önerilerinizi veya şikayetlerinizi ileterek etkili bir iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Türkiye çok sayıda müşterisi için sigortacılık alanında hizmet sağlayan Dubai Sigorta, müşteri memnuniyeti ve dijital dönüşüm politikaları kapsamında elektronik iletişim formu üzerinden destek sağlamaktadır. Tüm şikâyet, öneri ve görüşleriniz için:

Bağlantı adresini kullanarak online müşteri iletişim formuna hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Daha birçok farklı alternatif iletişim kanalı üzerinden firma ile görüşme sağlayabilir. Hizmetler hakkında sorgulamalarınızı ve hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz.

İletişim formu üzerinde yer alan kişisel bilgiler ve konu kısımlarını doldurduktan sonra notunuzu firmaya iletmeniz mümkündür. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız çözüm sürecini hızlandıracaktır.

Dubai Sigorta İletişim E – Mail Adresi

iletişim@dubaistarr.com.tr e – posta adresi üzerinden firma ile tüm resmi yazışmalarınızı elektronik ortam üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Her konuda yazışma başlatarak kısa süre içinde elektronik posta yardımı ile çözüm elde edebilirsiniz.

Dubai Starr Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dubai Sigorta çağrı merkezi ve müşteri destek hatları üzerinden firma yetkilileri ile canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Destek hattı telefon numarasının yanı sıra, hizmet aldığınız bölge müdürlüğü veya doğrudan bayilik ile görüşme sağlamanız size daha fazla vakit kazandıracaktır.

  • Dubai Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 224 33 70
  • Dubai Sigorta Genel Müdürlük Telefon: 0216 559 19 00
  • Dubai Sigorta Faks Numarası: 0216 559 19 90

Dubai Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 224 33 70 telefon numarası ile firmanın destek hattına anında bağlanarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için destek hattını, genel müdürlük telefon numarasını veya bölge müdürlüklerini arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra firma tarafından sağlanan diğer alternatif iletişim kanalları sayesinde çok daha kısa sürede sorunlarınız hakkında çözüm önerileri elde edebilirsiniz.

Dubai Sigorta Online İşlemler

Dubai Sigorta online işlemler sayfası üzerinden firma ve hizmetlerine ilişkin pek çok konuda işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Online işlemleri kısa süre içinde Dubai Sigorta resmi web sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bazı online işlemler:

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here