Ana sayfa Özel Kurumlar Dünyagöz Hastanesi Çağrı Merkezi

Dünyagöz Hastanesi Çağrı Merkezi

0

Dünyagöz Hastanesi, 1996 yılından beri hizmet vermektedir ve günümüzde hem yurtiçi hem de yurtdışında hastaneleri vardır. İstanbul merkezli Dünyagöz Hastanesi, Türkiye’de 12 ilde ve yurtdışında 8 ülkede hizmet veriyor. Göz ve göz çevresi sağlığı, hastalıkları ve tedavisi konularında Dünya Göz Hastaneleri’ne başvurabilirsiniz. Özel bir kuruluş olmakla birlikte tedavi yöntemleri son tıbbi teknolojileri içeriyor. Bununla birlikte Dünya Göz Hastanesi muayene ücretleri, ortalama bir grafik çiziyor. Dünyagöz Hastanesi çağrı merkezi 444 4 469 numarasıyla 7/24 hizmet veriyor. Muayene, tedavi, ücret vb. tüm bilgiler için Dünya Göz Hastanesi iletişim numarasıyla görüşebilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi, İstanbul merkezli bir kuruluş. Kısa süre içinde büyük bir ivme kazanmakla birlikte dünyanın farklı noktalarından da ulaşılabiliyor. İçeriğimizin devamında Dünya Göz Hastanesi çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 444 4 469
Geri Arama  Evet
Gerçek Kişi Evet
Çalışma Saatleri Dünyagöz Hastaneleri çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
En İyi Arama Saati 08:15 – 10:30
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası 444 4 469
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi info@dunyagoz.com
İletişim Formu Form için tıklayın.
Merkezler Dünya Göz Hastanesi merkezlerini görmek için tıklayın.
Online Randevu Dünya Göz Hastanesi merkezlerinden online randevu oluşturmak için tıklayın.
Faks (0212) 257 03 55
Genel Müdürlük Adresi Nispetiye Caddesi, Yanarsu Sokak No. 1, Etiler, Beşiktaş 34337 İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası (0212) 362 32 32
Sosyal Medya Hesapları Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Dünyagöz Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göz branşı ile ilgili dünyanın en büyük hastane grubu olan Dünyagöz hastanesi hakkında en çok merak edilen soruları yanıtladık! Siz de yorumlarda Dünyagöz Hastanesi ile ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz, editörlerimiz en kısa sürede sorunuzu cevaplandıracaktır!

Dünyagöz Hastanesi Kimin?

Dünyagöz Hastanesi’nin sahibi Eray Kapıcıoğlu’dur. Aynı zamanda Kapıcıoğlu Holding’in de Dünyagöz Hastaneleri grubunda payı vardır. 

Dünyagöz Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Göz ve göz sağlığı ile ilgili sorunlarınızın tamamı için Dünyagöz Hastanelerine başvurabilirsiniz. Dünyagöz Hastanesi’nden randevu almak için 444 4 469 numarasını arayabilir veya online randevu oluşturabilirsiniz. Online randevu almak için tıklayın.

Dünyagöz Hastaneleri Türkiye’de Nerelerde Var?

Dünyagöz Hastaneleri, Türkiye’de 12 şehirde vardır. Bu şehirler:

 • İstanbul (8)
 • Ankara (3)
 • İzmir
 • Bursa
 • Antalya
 • Adana
 • Gaziantep
 • Konya
 • Kocaeli
 • Tekirdağ
 • Samsun
 • Sakarya

Merkezler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

Dünyagöz Hastanesi Muayene Ücretleri Ne Kadar?

Yurtiçinde Dünyagöz Hastaneleri’nde muayene ücreti Sosyal Güvence’nizin olup olmadığına göre farklılık gösterir. Sosyal Güvencesi olanlar 250 TL civarında muayene ücreti öder. Aksi durumda ise muayene ücreti ortalama 500 TL civarındadır.

Dünyagöz Hastaneleri SGK İle Anlaşmalı Mı?

Muayene, tedavi, ameliyat vb. işlemlerde Dünyagöz Hastaneleri’ne başvurabilirsiniz. Dünyagöz Hastaneleri SGK ile anlaşmalıdır. Ancak yine de muayene ve tedavi ücretinin büyük bir kısmı ödenir. 

Dünyagöz Hastaneleri Kaça Kadar Açık?

Acil durumlarda Dünyagöz Hastaneleri’ne 7/24 başvurabilirsiniz. Dünyagöz Hastanesi şubeleri 7/24 açıktır. Aynı zamanda Dünyagöz iletişim 444 4 469 numarasıyla da 24 saat randevu alabilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesinin En İyi Doktoru Hangisi?

Muayene olacağınız hastanenin konumuna göre doktor tercihini yapabilirsiniz. Dünyagöz hastanelerinde Profesör, Doçent, Yardımcı Doçent ve Operatör doktorlar çalışmaktadır. Dünyagöz Hastaneleri’nin en iyi doktorlarını görmek için tıklayın.

Dünyagöz Hastanesi Göz Çizdirme Fiyatları Nedir?

Miyop, astigmat ve hipermetropi hastaları belirli şartları taşıdığında göz çizdirme ameliyatı olabilir. Örneğin, bu kişilerin diyabet, romatizma vb. hastalıklarının olmaması gerekir. Dünyagöz Hastanesi göz çizdirme ameliyatı kişinin göz bozukluğu derecesine göre farklılık gösteriyor. Ancak en az 6000 TL’den başladığını söylemek mümkün. Göz çizdirme ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here