Ana sayfa İnternet Siteleri E-Devlet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

E-Devlet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

0
e devlet musteri hizmetleri
e devlet iletisim

E – Devlet kapısı çağrı merkezi telefon numarasını arayarak kısa süre içinde kurum yetkilisi ile görüşme sağlayarak işlem yapabilirsiniz. Tüm mobil veya sabit hatlar üzerinden çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak kısa süre içinde canlı görüşme sağlayabilirsiniz. E – devlet iletişim kanalları üzerinden her konuda hızlı bağlantı gerçekleştirmeniz mümkündür. Hızlı Çözüm Merkezi, doğrudan iletişim kanalları ve online iletişim araçları üzerinden e – devlet uygulamasına ilişkin yaşadığınız sorunları veya taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür.

E – Devlet Çağrı Merkezi Telefon Numarası

E – devlet çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden görüşme başlayarak e – devlet hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Öte yandan e – devlet’te engel uygulaması sayesinde çağrı merkezi üzerinden iletişim kurmakta güçlük çeken ve işaret dili bilen vatandaşları ‘’e – Devlet’te Engel Yok’’ sayfası üzerinden ‘’Görüntülü Görüşme Başlat’’ seçeneğini kullanarak hızlı destek alması mümkündür. Engelsiz çağrı merkezi ile görüşme sağlamak için vatandaşların 08.00 – 18.00 saatleri arasında sisteme giriş yapmaları gerekir.

  • E – Devlet Çağrı Merkezi Telefon Numarası: Alo 160

E – Devlet İletişim ve Yardım Merkezi

E – devlet kapısı ile ilgili olarak yaşadığınız sorunların çözümü için ‘’Hızlı Çözüm Merkezi’’ merkezi sayfası üzerinden yardım alabilirsiniz. Öte yandan e – devlet kapısı tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak sorunların çözümü ve geri bildirim verilmesi için kullanabileceğiniz alternatif iletişim kanallarını iletişim ve yardım merkezi sayfası üzerinden görüntülemeniz mümkündür.

E – Devlet Online İletişim Formu

E – devlet mobil veya web arayüzünü kullanarak gerçekleştireceğiniz işlemlere yönelik her türlü konuda sorun ve görüşlerinizi iletmek için online iletişim formunu kullanmanız mümkündür. Vatandaşlık numarası ve mesaj ve iletişim bilgilerini ilgili alanlara girdikten sonra kısa süre içinde yaşadığınız sorun hakkında tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. İletişim formunda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

E – Devlet İletişim E – Posta Adresi

bilgi@turkiye.gov.tr iletişim e – posta adresi üzerinden tüm konularda resmi yazışma başlayarak yaşadığınız sorunlar, görüş ve önerileriniz için iletinizi gönderebilirsiniz. Online iletişim kanalları üzerinden kesintisiz hizmet sağlayan ve diğer doğrudan iletişim kanallarıyla da her konuda destek sunan e – devlet kapısı, vatandaşların uygulamadan kaynaklanan veya farklı bir konu nedeniyle e – devlet ile ilgili yaşadıkları tüm sorunların çözümüm için kurumsal iletişim kanalları üzerinden hizmet sunmaktadır.

E – Devlet Şikayet Hattı

Şikayet bildirimleriniz için e – devlet üzerinden hizmet veren ve hizmetlerinden memnun kalmadığınız kuruluşlar hakkında veya doğrudan e – devlet platformu için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) üzerinden işlem yapabilirsiniz. E – devlet iletişim ve yardım sayfaları üzerinde yer alan hızlı erişim adresi ile şikayet bildirimlerinin yapılması mümkündür. Ayrıca vatandaşların  e – Katılımcılık sayfası üzerinden de şikayet bildirimi yapması mümkündür.

  • E – Devlet Şikayet Hattı: 160

E – Devlet Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın aktif ve doğru biçimde kullanımı konusunda dijital dönüşüm politikalarını en etkili biçimde uygulayan e – devlet, vatandaşların güncel hizmet duyurularından haberdar olması ve geri bildirim verebilmeleri için resmi sosyal medya hesaplarını takip etmesi mümkündür. Günümüzde en etkili iletişim araçları arasında yer alan sosyal medya platformları sayesinde vatandaşların e – devlet ile ilgili şikayet, görüş ve önerilerini en kısa yoldan iletmesi mümkündür. E – devlet resmi sosyal medya hesapları: