Ana sayfa İnternet Siteleri E-tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

E-tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

2012 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden e-tesettur.com.tr müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetine sağlamaya devam etmektedir. Online alışveriş imkanı ile muhafazakar giyim tercihi yapan müşterilerin doğru adresi olan e-tesettur.com.tr müşteri memnuniyeti odaklı olarak başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Abiye, dış giyim, iç giyim, başörtüsü, büyük beden, çanta ya da outlet gibi alanlarda hizmet veren firma, başarısını her geçen gün daha da sürdürmektedir.

Müşteriler bu platform üzerinden güvenli ödeme seçenekleri sayesinde alışverişlerini yapabilmekte ve satın aldıkları ürünler de e-tesettur.com.tr tarafından kargo ile müşterilere teslim edilmektedir. Müşteriler aynı zamanda bu platforma üye olarak kampanya ve promosyonlardan da haberdar olabilmek ayrıcalığına sahip olmaktadır.

e tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 200 9 200

e tesettur Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
info@e-tesettur.com.tr

Arama Terimleri: e tesettur çağrı merkezi numarası, e tesettur iletişim bilgileri, e tesettur müşteri hizmetleri iletişim, e tesettur müşteri hizmetleri numarası, e tesettur telefon numarası, e tesettur irtibat tel, e tesettur şikayet, e tesettur şikayet numarası, e tesettur email adresi, e tessetur çağrı merkezi, e tessettur iletişim numarası, e tessettur telefon numarası