Efetur Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

efetur musteri hizmetleri

Türkiye’nin birçok farklı noktasında ulaşım hizmetleri sağlayan Efetur müşterilerinin en yüksek kalitede hizmet alması için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden destek sağlamaktadır. Yurdun birçok noktasına sağladığı hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran Efetur, kurumsal hizmet politikası ve kesintisiz iletişim kanalları ile güçlü iletişim sağlamaktadır. Efetur iletişim adresi üzerinden destek alarak tüm sorunlarınız için en etkili iletişim kanallarından herhangi birini kullanabilirsiniz. İster online isterseniz de doğrudan iletişim kanalları üzerinden firma ile iletişime geçerek sorunlarınızı veya görüşlerinizi ileterek anında etkili çözüm önerileri alabilirsiniz.

Efetur İletişim Merkezi

Efetur hizmetleri hakkında sorunlarınızı veya taleplerinizi en etkili şekilde firmaya iletmek için müşteri iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim kanallarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Farklı noktalarda sağladığı taşımacılık hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ve beklentilerini en üst seviyede tutmayı hedefleyen firma tarafından birçok alternatif iletişim kanalı üzerinden destek sağlanmaktadır. Müşterilerinin tüm sorunlarına en hızlı çözüm önerilerini sağlamak için Efetur tarafından farklı iletişim kanalları üzerinden 7/24 hizmet sağlanır.

Efetur Müşteri İletişim Formu

Kurumsal pek çok firma tarafından müşterilerinin sorunlarına en hızlı şekilde çözüm önerileri sağlamak için sunulan hizmetlerden biri iletişim formlarıdır. Genel kişisel bilgiler ve açıklama alanını doldurduktan hemen sonra mesajınızı firma yetkililerine ileterek anında sorunlarınızın çözümü için firma temsilcileri tarafından tarafınıza geri dönüş yapılır. İletişim formları üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz doldurmanız halinde kısa sürede tüm sorunlarınızın çözümü için destek alabilirsiniz. Mesaj ve iletişim bilgileri kısmının eksiksiz, açık ve doğru biçimde yazılması çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlar.

Efetur Müşteri İletişim E – Mail Adresi

Kurumsal e – posta adresi üzerinden Efetur ile yazışmalarınızı yaparak her sorun veya işlem hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. info@efetur.com.tr adresi üzerinden e – postalarınızı firmaya ileterek her konuda etkili çözüm önerilerini kısa süre içinde alabilirsiniz. Tüm müşteriler için aynı e – posta adresi üzerinden hizmet veren Efetur, müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm iletişim kanalları ile kurumsal destek sağlamaktadır.

Efetur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Efetur seyahat hizmetleri kapsamında firmanın hizmetlerine ilişkin sorunlarınızın çözümü için müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz. İletişim merkezi üzerinde yer alan bilgileri kullanarak doğrudan çağrı merkezi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  • Efetur Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 600 00 10
  • Efetur Faks Numarası: 0 262 426 90 64
  • Efetur Telefon Numarası: 0 262 323 64 23

Efetur Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0 850 600 00 10 çağrı merkezini aradıktan kısa süre sonra müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek için Efetur müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız yeterlidir. Bilet, rezervasyon, iptal/iade veya diğer hizmetler için çağrı merkezi üzerinden destek almanız mümkündür. Sorunlarınızın en kısa sürede çözüme kavuşması için Efetur müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden anında etkili ve hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Efetur Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Efetur resmi sosyal medya hesapları üzerinden firmanın güncel duyuru ve hizmetlerini görüntüleyebilir ve tüm gelişmelerden anbean haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca sorunlarınıza ilişkin etkili çözüm önerileri almanız da mümkündür. Tüm müşterileri için yeni nesil iletişim araçları ile destek sağlayan Efetur sosyal medya hesapları:

Yorumları Göster (1)

  • Covid19 nedeniyle iptal olan seferimin üstünden 20 gün geçti hala paramı geri yatırmadınız. Daha fazla madur etmeyin lütfen.

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*