Ana sayfa Alışveriş Ekici Peynir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekici Peynir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

1957 yılında üretim faaliyetlerine başlayan Ekici Peynir, sadece peynir üretimine dayalı ürünler sunmaktadır. Fabrikası, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firma, iç pazarda olduğu kadar ihracat yoluyla da peynirlerini tüketici ile buluşturuyor. Fabrikada, günlük 480 ton süt işleme kapasitesiyle, 30 çeşit peynir üretimi yapılır.

Üretime Nasıl Başladı?

İlk üretimini, günde 1000 ton koyun sütü kullanarak beyaz peynir üzerine yapan Şabettin Ekici, süt üretimine bağlı olarak sadece bahar döneminde faaliyet gösteriyordu. Üretim sürekliliğini sağlama, inek sütüne de ulaşma ve stoklama ihtiyacı firmanın ilk büyüme adımının atılmasına neden oldu. Bu sayede Ekici Peynir, Konya’nın Ereğli ilçesinden, Antalya’nın Varsak beldesindeki mandıraya taşınır. Tüm yıl üretim yapma imkanı bulan firma, nesilden nesile aktarılan tecrübe ile büyümeye devam ederek bugün 500 kişiye istihdam sağlayan üretim kapasitesi ve dağıtım ağı ile peynir üretimine devam etmektedir.

Özel Peynir Koleksiyonu

Ekici Peynir, lezzet ve kalite başarısını kullandığı sütlerin toplanmasındaki özene bağlar. Bu sütlerle ürettiği peynirler için hazırladığı ‘Özel Peynirler’ kategorisinde, böreklik peynir, top peynir, tel peynir gibi çeşitlerin yanı sıra yöresel peynir çeşitlerinden İzmir Tulumu, Hellim Peyniri, Dünya mutfaklarından ise Ricotta ve Rende Mozarella gibi gurme lezzetler vardır.

Ekici Peynir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 4 850

Ekici Peynir Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@ekicipeynir.com

Arama Terimleri: ekici peynir çağrı merkezi numarası, ekici peynir iletişim bilgileri, ekici peynir müşteri hizmetleri, ekici peynir müşteri hizmetleri numarası, ekici peynir telefon numarası, ekici peynir irtibat telefonu, ekici peynir destek hattı, ekici peynir şikayet hattı, ekici peynir e-mail adresi, ekici peynir iletişim numarası, ekici peynir çağrı merkezi iletişim