Ana sayfa Özel Kurumlar Ekrem İmamoğlu Çağrı Merkezi / İletişim / Telefon Numarası

Ekrem İmamoğlu Çağrı Merkezi / İletişim / Telefon Numarası

1
ekrem imamoglu cagri merkezi nuamrasi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbullu vatandaşların yakından takip ettiği isimlerden biri olarak öne çıkmaktadır. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak seçimlere girdikten sonra başkan olarak seçilen Ekrem İmamoğlu, göreve gelip mazbatasını aldıktan sonra tüm İstanbullulara aradıkları kapsamlı hizmetleri sunmaya başlamıştır. Vatandaşlar belediyenin hizmetleri başta olmak üzere resmi hizmetler ile karşılaştıkları problemler ile ilgili olarak İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ulaşmak istemektedir. Bunun için Ekrem İmamoğlu iletişim merkezi ve çağrı merkezi numaraları internet üzerinden en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Ekrem İmamoğlu İletişim Destek Merkezi

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 4 Haziran 1970 tarihinde dünyaya gelen Ekrem İmamoğlu, İBB Belediye Başkanı seçilmeden ve siyaset kariyerine başlamadan önce iş insanı olarak yaşamanı sürdürmekteydi. Siyasete atıldıktan sonra başarılı bir kariyer edinen Ekrem İmamoğlu ilk olarak 2014 – 2019 yılları arasında Beylikdüzü Belediye Başkanlığı’nı başarılı bir şekilde sürdürdükten sonra 2019 yerel seçimlerinde CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçimlere giriş yapmıştır. 18 Kasım 1995 tarihinde Dilek Kaya ile dünya evine giren Ekrem İmamoğlu’nun üç çocuğu bulunmaktadır. Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan önce, bir süre spor kulübü yöneticiliği, işletmecilik ve çeşitli ticari faaliyetlerde görev yapmıştır. Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olduğu bilinmektedir.

Ekrem İmamoğlu İletişim Formu

İstanbulluların karşılaştıkları belediyecilik problemleri ile ilgili olarak ulaşmak istedikleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kurmuş olduğu gönüllü iletişim ağı üzerinden vatandaşların iletişim formunu doldurarak irtibata geçmeleri mümkündür. İstanbul’un dört bir yanındaki vatandaşların hem belediyecilik faaliyetleri hem de diğer konularda karşılaşabilecekleri problemlerin yanı sıra belediyecilik dışında da görüş ve önerilerini iletebilecekleri iletişim formu internet üzerinden hizmet vermektedir. Vatandaşlar bu hizmetlerden yararlanmak için iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri kendi kişisel bilgileri ile doğru ve eksiksiz olarak doldurmak durumundadır.

Ekrem İmamoğlu Destek Hizmetleri Telefon Numarası

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na internet üzerinden değil de telefonla ulaşmak isteyen vatandaşlar da kullanabilecekleri destek hizmetleri telefon numarasına ihtiyaç duymaktadır. Vatandaşların belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra herhangi bir konuda görüş ve önerilerini iletmek için de kolaylıkla tercih edebilecekleri Ekrem İmamoğlu destek hizmetleri telefon numarası şu şekilde açıklanmıştır:

  • İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Gönüllü İletişim Ağı Telefon Numarası: 0552 318 50 33

Ekrem İmamoğlu Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ulaşmak isteyen vatandaşların sayısı da her geçen gün giderek artmaktadır. Tüm işletişim kanallarından İstanbullulara kaliteli belediyecilik hizmetleri sunmak için profesyonel ekibiyle 7/24 hizmet veren Ekrem İmamoğlu’nun şahsi olarak kullandığı resmi sosyal medya hesapları da şu şekilde sıralanmaktadır:

Ekrem İmamoğlu Şikayet Hattı

Ekrem İmamoğlu’na belediyecilik faaliyetleri ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin hizmetlerinden kaynaklı şikayet ve bilgi paylaşımı yapmak isteyen vatandaşların kullanımına açılmış resmi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Ancak vatandaşlar, bu konudaki görüş ve şikayetlerini iletebilecekleri şu hattı kullanabilirler:

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu Şikayet Hattı:
    0212 455 13 00

1 YORUM

  1. Sevgili başkanımıza geçmiş olsun diyor yüce rabimden tez zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum.adıyaman sincik ilçesinden sevgiler saygılar diyorum.geleceğin cumhurbaşkanına başarılar diliyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here