Ana sayfa Alışveriş Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Elle gibi müşteri potansiyeli yüksek olan birçok ayakkabı markasının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabilir. Elle çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Elle çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

Elle müşterileri olarak aldığınız ürünün iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Elle çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Elle resmi ve gerçek müşteri hizmetleri veya çağrı merkezinden destek almak en iyi ve güvenli seçenektir.

Elle Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 360 35 53

Arama Terimleri: elle deri iletişim bilgileri, elle deri telefon no, elle deri irtibat tel, elle deri canlı destek, elle deri müşteri temsilcisi, elle deri şikayet hattı

1 YORUM

  1. Axis avm elle mağzasından ayakkabı aldım 24.06.2020 tarıhınde

    Kargoya verilmemiş benim haftansonu düğünüm var şikayetciyim bana lütfen yardım ayakkabım nerede

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here