Ana sayfa Devlet Kurumları Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Ülkemiz de kentleşme sorununa çözüm aramak ve doğru, çağdaş bir kentleşme sağlamak anlayışı ile hayatımıza giren Emlak Konut GYO 1953 yılında bu işe başlamıştır. Kurulduğu andan itibaren önceliği kent yaşamına uyumlu ve insanların konforlu yaşayabileceği evler yapmak olmuştur. İnşaat sektöründe uzun yıllar son derece başarılı bir grafik çizen inşat firması bunu sahip olduğu amaç ve ilkelere borçludur. Yapmış olduğu çalışmalar ile ülkemize inşaat sektörüne büyük yenilikler getirmiştir.

Bunu yaparken aynı zamanda köklerinden kopmamış ve klasik olanı modern ile harmanlayarak çağdaş yapılar ortaya koymuştur. Başarılı grafiğini 2002 yılında bir yatırım ortaklığına çevirerek çok daha büyük işler ve projeler gerçekleştirmiştir.

Tasarım olarak çevreye duyarlı ve çağın ötesinde işler yapmıştır ve dokunduğu bölgelerin değerlerini arttırmıştır. 2010 yılı itibari gerçekleştirmiş olduğu halk arz ile ülkemizde gerçekleştirilen en büyük 5 halka arz değerlerinin arasına girmiştir. Yapmış olduğu başarılı projeler ve çalışma prensipleri ile Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Bu başarısına her geçen gün daha hızlı bir ivme kazandırarak ilerlemektedir.

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0216 579 15 15

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
0216 456 48 75

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@emlakkonut.com.tr

Emlak Konut GYO İletişim Adresi:
Barbaros Mahallesi. Mor Sümbül Sokak. No:7/2 B (BATI ATAŞEHİR) ATAŞEHİR / İSTANBUL

Arama Terimleri: emlak konut gyo çağrı merkezi numarası, emlak konut gyo iletişim bilgileri, emlak konut gyo iletişim numarası, emlak konut gyo telefon numarası, emlak konut gyo şikayet hattı, emlak konut gyo müşteri hizmetleri numarası, emlak konut gyo tel

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here