Ana sayfa Bankalar Emlakbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Emlakbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

1
emlakbank musteri hizmetleri numarasi
emlakbank musteri hizmetleri direkt baglanma

Türkiye’nin ilk emlak katılım bankalarından biri olan Emlakbank, tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin alternatif işlem kanalları ile hizmet sağlıyor. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden: 0 850 222 26 26 doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunlarınızı bankaya iletmeniz mümkündür. Online iletişim kanalları veya çağrı merkezi üzerinden anında banka ile iletişime geçmeniz mümkündür. Emlakbank ticari kart başvurusu veya diğer hizmetlere ilişkin öneri, şikayet veya taleplerinizi benzer müşteri hizmetleri ile direkt görüşerek çözüme kavuşturabilirsiniz. Banka tarafından birçok farklı yöntem kullanılarak hizmet sağlanır.

Emlakbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlakbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için: 0 850 22 26 26 çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra:

 • Emlak Bank Müşteri Hizmetleri: 444 26 26
 • Emlakbank Genel Müdürlük: +90 216 266 26 26
 • Emlakbank Fax Numarası: +90 216 275 25 25

Telefon numaraları üzerinden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Emlakbank iletişim sayfası üzerinden bankanın tüm iletişim numaralarına ve işlem kanallarına hızlı erişim sağlamanız mümkündür. Bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin Emlakbank tarafından sunulan tüm hizmetleri çağrı merkezi üzerinden sorgulayabilir ve sorunlarınıza çözüm önerileri alabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden banka ile iletişime geçmek için hafta içi mesai saatlerinde 09.00 – 18.00 arasında görüşme sağlayabilirsiniz.

Emlak Katılım Bankası Yardım Merkezi

Emlak Katılım Bankası tarafından sunulan kredi ve kart hizmetlerine ilişkin sorunlarınızın çözümü için bankanın destek merkezi üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak hizmet alabilirsiniz. Emlakbank tüketici kredisi ve diğer hizmetlere ilişkin sorunlarınızı:

Üzerinden çözüme kavuşturabilirsiniz. Yardım merkezi bağlantı adresi üzerinden bankanın iletişim bilgilerine ve başvuru formalarına hızlı erişim sağlayarak sorunlarınızı en hızlı şekilde iletmeniz mümkündür.

Emlakbank Müşteri İletişim Formu

Emlakbank müşteri iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri doldurduktan sonra sorunlarınızın kısa süre içinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Emlakbank sözleşmeler ve formlar sayfası üzerinden tüm hizmetler için banka ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Bağlantı adresini kullanarak tüm iletişim formlarına hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Emlakbank İletişim E – Posta Adresi

Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş. ile resmi yazışmalarınızı banka tarafından belirlenen müşteri iletişim e – posta adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Resmi dilekçe diliyle ve açık bir şekilde sorunlarınızı veya taleplerinizi: musterimemnuniyeti@emlakbank.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Emlakbank kredi kartı hizmetleri ve kredi hizmetleri başta olmak üzere her konuda e – posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Emlak Katılım Şikayet Hattı

Emlak Katılım Bankası tarafından sağlanan hizmetlerden dolayı yaşadığınız mağduriyeti veya şikayetleri:

Bağlantı adresi üzerinden bankaya iletmeniz mümkündür. Öte yandan çağrı merkezi, e – posta veya diğer iletişim kanallarını da kullanarak banka ile anında iletişim sağlayabilir ve şikayetlerinizi en hızlı biçimde bankaya iletebilirsiniz. Şikayet işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce bankanın iletişim kanallarını doğru kullandığınızdan emin olunuz.

Emlakbank Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden kurumsal hesapları ile hizmet sağlayan Emlakbank, müşteri memnuniyeti açısından dijital iletişim kanallarını aktif olarak kullanmaktadır. Emlakbank kredi oranları başta olmak üzere bankanın tüm hizmet ve kampanyalarını sosyal medya üzerinden güncel olarak takip edebilir veya aldığınız hizmetlere ilişkin sorunlarınızı en çabuk ve güvenilir biçimde kurumsa sosyal medya hesapları üzerinden bankaya iletebilirsiniz. Türkiye en çok kullanılan sosyal medya platformları üzerinden Emlakbank tarafından hizmet sağlanır. Şikayet, istek ve önerilerinizi resmi hesaplarla paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

 1. Merhabalar,
  Grand Denizli Hotel imizin lobby ve asma kat kısmını kiraya vermeyi düşünüyoruz. Otelimiz Denizli merkezde bulunmaktadır. Lobby miz geniş bir alanı üzerine kuruludur. Bir kısmını kiraya vereceğiz. Fakat daha büyük bir alan isterseniz onu da sağlayabiliriz. 4 yol ağzındayız.
  Hemen karşımızda Yapı Kredi Bankası var. Arka sokağımızda Finansbank var. Genel olarak Bankalar caddesindeyiz fakat bizim artımız 4 yol içerisinde olmamız ve caddenin 2 cephesine de uzayan cephelerimiz bulunmakta.
  Değerlendirip dönüş yapınız lütfen.
  Ayrıca otelimizin otoparkı bulunmakta. Otopark kısmı ile de ilgilenmeniz haricinde müşterileriniz ve personelleriniz anlaşmamız halinde araçlarını koyabilecektir.

  SAYGILARIMLA,
  Mehmet UYAR
  0532 060 3636

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here