Ana sayfa Bankalar Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0

Türkiye’de ilk kez 2012 yılında Finansbank tarafından hayata geçirilen enpara, şubesiz dijital bankacılık sistemidir. Herhangi bir bölgede şubesi bulunmayan sistem, müşterilerine internet ve mobil cihazlar üzerinden hizmet veriyor. Böylece kullanıcılardan işletim ücreti ve para transferi için de kesinti alınmıyor. Enpara hizmetlerinden yararlanabilmek için finansbank’ın resmi internet adresi üzerinden online form aracılığı ile kimlik bilgilerinizi doldurarak encard başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanın müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzu birebir de gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra, çağrı merkezi sizi arayarak bilgilerinizi doğrulamanızı isteyecek ve görüşme için randevu tarihi oluşturacaktır. Müşteri temsilcisi, müsait olduğunuz günde ev ya da iş adresinizi ziyaret ederek sizi enpara hizmetleri hakkında bilgilendiriyor. Son olarak enpara müşterisi olduğunuzu kanıtlayan sözleşmeyi imzalamanız gerekiyor.

Encardınızı görüşme esnasında teslim alabiliyorsunuz. Hesabınız aktif edildikten hemen sonra kısa mesajla tarafınıza bilgi veriliyor. Bundan sonra enpara hesabınıza erişerek kart şifrenizi oluşturuyorsunuz ve kartınız etkin duruma geliyor. Visa destekli kartınız ile internetten alışveriş yapabilir, atmlerde ücretsiz olarak para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca enpara müşterisi olarak dilediğiniz gibi vadeli, vadesiz TL hesapları, vadesiz euro, dolar ve altın hesapları açabilirsiniz.

Enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Enpara resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 0850 222 3663 numara aranmalı. Ardından hiçbir tuşlama yapmadan ve beklemeden Enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
0850 222 3663

Arama Terimleri: enpara müşteri hizmetleri şimdi bağlanma, enpara müşteri hizmetleri direk hemen bağlanma, enpara müşteri hizmetleri, enpara müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, enpara müşteri hizmetleri bağlanmak, enpara müşteri hizmetleri direk bağlanmak, enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma, enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanmak