Ana sayfa Devlet Kurumları Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

9

Esgaz gibi abone potansiyeli fazla olan birçok devlet kurumu’nun çağrı merkezine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Esgaz çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Esgaz müşteri hizmetlerine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Kaçak ihbar, Şikayet ve öneri, Yeni abonelik işlemleri gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Esgaz çağrı merkezinden destek almak en iyi seçenektir.

Esgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0222 330 00 00
187

Arama Terimleri: esgaz iletişim bilgileri, esgaz telefon no, esgaz irtibat tel, esgaz canlı destek, esgaz müşteri temsilcisi, esgaz şikayet hattı, esgaz fatura ödeme, esgaz kesinti

9 YORUMLAR

  1. Bir konuda hakkında bilgi almak için operatöre bağlanmak istedim ancak ne yaptıysam olmadı. hep sesli yanıt sisteminde tutuyor.

  2. benim borcum morcum yok daha yeni ödedim(10 gün önce falan) gazı kesmişler evde gaz yok işten geldim şoktayım ettiğim küfürün haddi hesabı yok yapacağınız işe sokayım yapamıyorsanız siktirin gidin karşımızda muattap bulamıyoruz aq ona bas buna bas basmadığımız yer kalmadı +’^%’+^%^+

  3. Bugün mahalleye esgaz fatura dağıtımı için gelmişler. Biz evde olmadığımız için eşimi aramışlar. Doğalgaz için geldik kapıyı açın diye.Ama doğalgaz aboneliği benim üzerime eşimi neden arıyorlar.
    Ayrıca daha önce aranmıyordu. Bu normal mi? Sayaç okumaya gelenler kapı açılmayınca arıyorlar mı?

  4. Son ödeme tarihi gelemmesine rağmen doğal gazımı kestiler ayrıca sebebini sormak için arasam da ne yapsam da bir lanet olası müşteri hizmetlerine bağlanamadım bu mudur vaat ettğiniz hizmet sizden bi cacık olmaz!!!

  5. Doğalgaz aboneliğini yaptım ama açmak için gelmediler. çağrı merkezine bağlanıyorum ama bu konu hakkında yardımcı olmuyolar ulaşabileceğim bir iletişim numarası var mı?

  6. Annem 70 yaşında.Onun faturasını ptt atmden ödeyeyim dedim .Ptt ödemeyi kabul etmiyor. ATM Abone numarası istiyor.Faturanın üstünde olması gereken numara faturada yazmıyor.Görevli faturanın eski faturalardan olduğunu abone numarasının bu faturalarda yazılı olmadığını söylüyor.Kardeşim şu hastalık zamanında illaki şimdi ESGAZA MI GELECEĞİZ?Bu nasıl iş böyle.Bir iş yağıyorsunuz tam yapın madem.Neden herkese faturaları tam doldurup göndermiyorsunuz?Bir fatura ödemeye iki kez Ptt ye gittim.El insaf yaaa.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here