Ana sayfa Devlet Kurumları Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi her alanda halkına en iyi hizmeti sunabilmek adına çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar arasında da internet üzerinden hizmet verebilmek amacıyla da belediyenin web sitesi bulunaktadır. Bu web sitesinde belediyenin hizmetleri açısından birçok tanıtım ve haberler Eskişehir halkıyla paylaşılmaktadır.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmetleri Nelerdir?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi; halk için birçok hizmette bulunmaktadır. Bu hizmetleri birçok proje ile destekleyerek halkın kaliteli yaşamı için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Bu projeler arasında Gündoğdu-1 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ile Eskişehir Riskli Alan Projesi yer almaktadır. Bu projelerin detaylı tanıtımı web sitesinde yapılmıştır. Web sitesinde de birçok başlık altında Eskişehir hakkında halka yaşanan olaylar ve güncel haberler hakkında bilgi verilmektedir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin E-Belediye Hizmetleri

Sitede belirli birçok hizmet sunulmaktadır. Site ziyaretçilerine verilen e-belediye hizmetleri arasında; online hizmetler, mezarlık bilgi sistemi, borç sorgulama ödeme ve e-devlet sistemi yer almaktadır. Vatandaşlar bu sitenin yardımıyla hizmetlere daha çabuk ulaşmakta ve hizmetlerden hızlı bir şekilde yararlanmaktadır.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Santral Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
+ 90 222 211 55 00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi GSM İletişim Telefon Numarası:
+ 90 530 140 33 74

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@eskisehir.bel.tr

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
+90 222 220 42 36

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim Adresi:
Arifiye Mahallesi. İkieylül Caddesi. No:53 26010 ODUNPAZARI – ESKİŞEHİR

Arama Terimleri: eskişehir büyükşehir belediyesi çağrı merkezi numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi iletişim bilgileri, eskişehir büyükşehir belediyesi iletişim numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi telefon numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi şikayet hattı, eskişehir büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi destek hattı, eskişehir büyükşehir çözüm merkezi numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here