Ana sayfa Alışveriş Esme AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esme AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Esme AVM, 1989 yılında çalışmalarına başlamıştır. Günümüze kadar mağaza sayısı 26’ya ulaşmıştır. Çeşitli il ve ilçelerde mağazaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 4 lojistik depolama merkezi bulunmaktadır. 600’ü geçkin çalışan ile birlikte güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Esme alışveriş merkezleri, yerli ve yabancı markaların satışını yapmaktadır.

Evlerde ihtiyaç olan her şey bu mağazalarda yer alıyor. İstediğiniz her marka ve kalitedeki ürüne buradan ulaşmak mümkün. Aynı zamanda kaliteyi ucuza da almış oluyorsunuz.
Beyaz eşya, cep telefonu, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, elektronik eşyalar, halı, mobilya, züccaciye ve spor aletleri gibi daha birçok ürün bulunmaktadır.

Birçok şehirde yer alan Esme alışveriş merkezleri, çeşitli ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Sözleşmeli ödeme seçenekleri de sunarak nakit ve kredi kartı imkanları olmayan müşterilere kolaylık sağlıyor. Esme AVM zinciri halkasını büyütmek için de her geçen gün biraz daha fazla çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinde şube açmayı planlayarak kaliteyi herkese ulaştırmayı amaçlıyor. Eviniz için ihtiyacınız olan her şeye buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esme AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 37 63 (Genel Merkezi İletişim Telefon Numarası)
0531 930 19 09 (Müşteri Hizmetleri Whatsapp İçin Destek Hattı Numarası)

Arama Terimleri: esme avm çağrı merkezi, esme avm iletişim, esme avm müşteri hizmetleri, esme avm müşteri hizmetleri numarası, esme avm telefon numarası, esme avm irtibat tel, esme avm şikayet, esme avm iletişim numarası, esme avm mail adresi, esme avm iletişim, esme avm çağrı merkezi numarası, esme avm destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here