Ethica Sigorta Müşteri Hizmetleri

ethica sigorta numarasi

Sigorta ürün ve hizmetleri ile çok sayıda müşteriye hizmet sunana Ethica Sigorta, müşteri memnuniyeti açısından birçok alternatif iletişim kanalı ile hizmet sağlamaktadır. Her konuda firma ile görüşme sağlayarak sorunlarınıza ilişkin etkili çözüm önerileri elde edebilirsiniz. Çözüm ve hasar ihbar hattı, şikâyet formu, sosyal medya ve genel müdürlük/bölge müdürlüğü iletişim bilgilerine anında erişim sağlayarak her konuda firma ile görüşme sağlayabileceğiniz iletişim yöntemlerini görebilirsiniz. Ethica Sigorta çağrı merkezi üzerinden veya doğrudan Ethica Sigorta iletişim sayfası üzerinde yer alan online iletişim adresleri ile çözüm elde edebilirsiniz.

Ethica Sigorta İletişim Merkezi

Kurumsal iletişim sayfası üzerinden Ethica Sigorta ile görüşme sağlayarak her konunda yardım alabilirsiniz. Müşterileri için canlı destek ve online iletişim seçenekleri ile hizmet veren firma tarafından, sunulan tüm sigorta ürün ve hizmetlerine ilişkin kapsamlı hizmet ve yardım sağlanmaktadır. İletişim sayfası üzerinden Ethica Sigorta ile en hızlı ve kaliteli şekilde görüşme sağlayacağınız yöntemi görüntüleyebilirsiniz.

Ethica Sigorta Müşteri İletişim Formu

Ethica Sigorta web iletişim formu üzerinden firmanın her türlü ürün ve hizmetine ilişkin sorunlarınızı ve taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Poliçe bilgileriniz ve kişisel iletişim adreslerinizi form üzerinden doldurduktan sonra mesajınızı da ekleyerek her konuda firmaya sorunlarınızı online iletişim formu üzerinden iletebilirsiniz. İletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız halinde çok daha hızlı ve etkili bir şekilde firma tarafından destek sağlanacaktır. Özellikle sorunun çözümü için formda belirteceğiniz iletişim bilgileri tarafınıza geri dönüş yapılması için son derece önemlidir.

Ethica Sigorta İletişim E – Mail Adresi

iletişim@ethicasigorta.com.tr e – posta adresi üzerinden firma ile anında resmi yazışmalarınızı başlatarak elektronik ortam üzerinden sorunlarınıza çözüm önerileri alabilirsiniz. Müşterileri için kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile dijital iletişim politikalarını güçlendiren firma, birçok farklı iletişim kanalı üzerinden destek sağlamaktadır. Firmanın tüm iletişim kanallarını 7/24 kullanarak anında çözüm ve destek alabilirsiniz.

Ethica Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ethica Sigorta çözüm ve ihbar hattı üzerinden doğrudan firmanın çağrı merkezi ve hızlı komut sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Her konuda ve ürünler hakkında detaylı bilgi için çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak yardım alabilirsiniz.

  • Ethica Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 888 09 09
  • Ethica Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 362 99 99

Ethica Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Ethica Sigorta çözüm ve ihbar hattı: 0 850 888 09 09 telefon numarasını aradıktan sonra müşteri temsilcisi ile istediğiniz konuda görüşmek için hızlı yanıt tuşlamalarını kullanabilirsiniz. Buna göre:

  • Araç hasar ihbarı için: 2 – 3
  • Araç dosya takibi: 3 – 1
  • Görüş ve öneri: 5

Rakamlarını tuşlayarak anında müşteri temsilcisi ile konuya özel görüşme yapmanız mümkündür. Her konuda ve karşılaştığınız tüm sorunlar için firmanın çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden destek almanız ve anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Ethica Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Ethica Sigorta Sosyal Medya Hesapları sayfası üzerinden firmanın sosyal medya üzerinde aktif olarak hizmet veren tüm sayfalarına anında erişim sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde popüler sosyal medya ağlarının tamamında Ethica Sigorta tarafından aktif hizmet sağlanmaktadır. Ethica Sigorta kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top