Ana sayfa Alışveriş Evform Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evform Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
evform logo

Eğer Evform müşteri hizmetleri telefon numarası, Evform iletişim e-mail adresi ve diğer Evform iletişim kanalları hakkında güncel bilgileri arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Gerekli tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Evform Yardım Merkezi

Evform, aktif bir şekilde çalışan güçlü bir yardım merkezine sahiptir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza yanıt bulabileceğiniz çok sayıda sıkça sorulan soru ve yanıtları bulunmaktadır.

Evform İletişim E-Mail Adresi

Eğer Evform’a e-mail göndermek istiyorsanız, aşağıdaki e-mail adreslerini kullanabilirsiniz:

Evform İletişim Formu

Evform’a iletişim formu aracılığı ile ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Evform Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evform müşteri hizmetleri temsilcisi ile aşağıdaki Evform çağrı merkezi numarası üzerinden kolayca konuşabilirsiniz:

  • Evform Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (850) 304 95 97
  • Evform Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Çağrı merkezi hafta içi 09:00 -17:30 Cumartesi 09:30 – 15:30 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Evform Posta Adresi

Evform Merkezi Şirket

Evform

Güzelhisar mah. Çankırı Bulvarı no:42 pk:06750 Akyurt – Akyurt / Ankara / Türkiye

Evform Sosyal Medya Hesapları

Evform sosyal medya hesaplarına erişmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

Evform Müşteri Hizmetlerine Direkt Nasıl Bağlanabilirim?

Evform müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için yapmanız gereken şey oldukça basit. 0850 304 95 97 numarasını arayın ve telesekreterin bağlanmasını bekleyin. Bir süre sonra telesekreter aktif olacak ve sizi müşteri hizmetlerine bağlayacaktır. 

Evform siparişim hangi kargoyla gelir 

Evform mağazasından satın aldığınız siparişlerinizin güvenli bir şekilde size ulaşabilmesi ve yolda hasar almaması için iki farklı yöntem izlenmektedir. Ürünlerin ağırlığına göre iki farklı taşıma standartı benimsenmektedir: 

Eğer satın aldığınız ürün 30 desi ya da kilodan az ise, UPS kargo ile ürünlerinizin sevkiyatı gerçekleştirilir. Eğer aldığınız ürün 30 desi ya da kilo üzerinde ise ürünler Evform ile anlaşması logistik firmaya teslim edilir ve özel araçlarla mobilyalarınıza hasar gelmeyecek şekilde taşımacılık yapan bu firma kapınıza kadar ürünü getirir. Eğer yaşadığınız bölge lojistik firmasının teslimat gerçekleştirmediği bir alan ise ürünleriniz 30 desi ya da kilonun üzerindeyse bile UPS kargo ile gönderim sağlanmaktadır. 

Evform ürünlerimi kata teslim ediyor mu?

Evform üzerinden satın aldığınız ürünlerin tamamı yaşadığınız yerde bulunduğunuz kata teslim edilmektedir. Ağırlığı yüksek olan mobilyalardan daha küçük dekoratif objelere kadar gerçekleşen her sevkiyat bu şekilde tamamlanır. Bu kapsamda ürünleriniz size teslim edilene kadar kata çıkış ya da lojistik sürecinde hasarlar meydana gelirse, bu hasarlardan Evform sorumludur. Eğer böyle bir durum fark ederseniz ürünü teslim almayarak lojistik firmasından tutanak tutmasını talep edebilrisiniz. 

Evform iade koşulları nelerdir? 

  1. Evform, mobilya ve ev eşyası alanında ürünler sattığından dolayıdiğer popüler mağazalara göre daha kısa vadeli bir iade politikasına sahiptir. Ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren ilk yedi gün içerisinde ürünü aide etme seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu süreden sonra yaptığınız iadelerden geri ödeme alamayabilirsiniz. 
  2. Dahası, özel bir ölçü ya da model isteği üzerine hazırlanmış olan kişiselleştirilmiş ya da alıcının talebi üzerine üretilmiş ürünlerin iadesi firma tarafından kabul edilmemektedir. 
  3. Evform tarafından size gönderilen ürünlerin iadesini yaparken ürünleri orijinal kutusunda zarar görmemiş ve kullanılmamış bir şekilde iletmeniz gerekmektedir. Eğer orijinal ürün kutusu üzerinde bir kargo etiketi var ise ya da koli bandı ile orijinal kutu görüntüsü bozulduysa firma bu gönderiyi kabul etmeyebilir. Bunun temel sebebi, tekrar pazarlanabilirlik ve satabilirlik ilkesinin ihlal edilmiş olmasıdır. 
  4. İade işlemlerini gerçekleştirirken ürünle birlikte gönderilen faturayı kullanabilirsiniz. Bu faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurabilir ve burada iade sebebinizi belirtebilirsiniz. 
  5. Eğer bir ürünün iadesini yapıyorsanız, Evform tarafından size ürünle birlikte gönderilen promosyon ve kampanya ürünlerini de iade etmeniz gerekmektedir. 
  6. Evform’dan satın aldığınız ürünlerin iadesini yaparken kargo bedelini iadeyi yapan kişi ödemek zorundadır.

Evform kredi kartı bilgilerimi girmek için güvenilir mi?

Evet. Evform, gelişmiş güvenlik yazılımları kullanarak web sitesine müşteriler tarafından girilen bilgilerin şifreli ve güvende olmasını sağlamaktadır. SSL Sertifikalı güvenlik sistemi sayesinde yüksek güvenli hale gelen web sitesine kredi kartı bilgilerinizi problemsiz olarak girebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yine de eğer kredi kartı bilgilerinizi girmek istemiyorsanız, kapıda ödeme seçeneğinden yararlanarak ya da EFT / Havale ile kolay ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlama şansınız bulunmaktadır.

Evform’dan taksitle ürün alabilir miyim? 

Evet, mobilyadan kişisel bakım ürünlerine kadar oldukça geniş bir skalada ürün satışı gerçekleştiren Evform’dan ürün alırken, peşin fiyatına taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Firma peşin fiyat üzerinde altı aylık taksit gerçekleştirmektedir. Kişisel ya da ticari kredi kartınızın sunduğu ek taksit seçenekleri ile bu olanağı birleştirerek taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz. 

1 YORUM

  1. Geçen yıl Temmuz ayında yapmış olduğum sipariş gecikme nedeniyle iptal edildi, 14 içinde geri ödeme yapılacağı söylendi onlarca kez telefon açmama rağmen yaklaşık bir yol oldu paramı geri alamadım!!!! Resmem üçkağıtçılık ne yapmam gerekiyor paramı almam için?????

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here