Ana sayfa Alışveriş Evidea Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evidea Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Ev tekstili ve dekorasyonuna ilişkin mağazalar ve online satış sitesi üzerinden ürün ve hizmet desteği sunan Evidea, elektrikli ev aletlerinden ev ve yaşam ürünlerine, mutfaktan tamamlayıcı mobilya ve dekorasyon ürünlerine kadar sayısız ürün ve hizmet seçeneğine sahiptir. Müşteri memnuniyeti için ayrıca kurumsal iletişim kanalları üzerinden hızlı ve kaliteli hizmet sağlamayı başaran firma tüm müşterilerinin kısa süre içinde yaşadığı sorunların çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Günün her saatinde iletişim kurabileceğiniz iletişim kanallarını kullanarak doğrudan veya online olarak bildirim vermeniz mümkündür. Evidea iletişim merkezi ile görüşme yapmadan önce hızlı iletişim kanalları ve yardım sayfasına göz atmanız önerilir.

Evidea Yardım Merkezi

İletişim merkezi üzerinde yer alan yöntemleri takip ederek veya yardım sayfası üzerinden hızlı yanıtlar alarak her konuda Evidea firması tarafından sunulan ürün ve hizmet detaylarına ilişkin kurumsal çözümler alabilirsiniz. Yardım merkezi üzerinde yer alan seçenekleri kullanarak gerçekleştireceğiniz tüm hizmetler kısa zamanda sonuç almanızı sağlayacaktır.

Evidea İlgili Kişi İletişim Formu

Müşteri hizmetleri iletişim yöntemleri arasında yer alan ilgili kişi iletişim formu sayfasını kullanarak her konuda firma ile kurumsal iletişim kurmanız mümkündür. Kurumsal veya bireysel müşterilerin ilgili form ve iletişim araçlarını kullanarak yapacakları tüm bildirimlerin ardından hızlı çözüm önerileri sağlanacaktır.

Evidea Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

Evidea firması tarafından faaliyetlerine ilişkin iki farklı elektronik posta adresi üzerinden müşteri hizmetleri desteği sunulur. Kişisel verilerin korunmasına ilişkin detaylı bilgi almak için kullanabileceğiniz iletişim e – posta adresinin yanı sıra tüm genel konularda ürün ve hizmetlere ilişkin yardım alabileceğiniz e – posta adresi belirlenmiştir.

Evidea Şikayet Hattı

Evidea ürün ve hizmetleri hakkında şikayet bildirimlerinin gerçekleştirilmesi için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

  • Evidea Şikayet Hattı: 0 850 532 22 22

Evidea Sipariş Takip Adresi

Evidea resmi online satış sitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerin ardından siparişlerinizi sipariş takip sayfası üzerinden takip edebilir ve hesabınıza giriş yaptıktan sonra gönderi durumu hakkında her konuda güncel bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Evidea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evidea müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak firmanın online veya mağaza satışlarına yönelik tüm ürün ve hizmetler hakkında görüşme sağlayabilirsiniz. Ürünler hakkında teknik destek almak, satın alma, iade ve ödeme işlemleri gerçekleştirmek veya diğer tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin merak ettiğiniz sorularını firma temsilcisine yöneltmek için uzman desteğinden yararlanabilirsiniz. 

  • Evidea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 532 22 22
  • Evidea Genel Merkez Telefon Numarası: 0 216 577 03 00

Evidea Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Evidea müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak direkt müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmek için hafta içi ve cumartesi günleri 08.00 – 18.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekir. Görüşme gerçekleştirebileceğiniz saatler içinde aramalarınızı yaparak her konuda kurumsal destek alabilir ve ürün, hizmet veya firma detaylarına ilişkin merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Evidea Resmi Sosyal Medya Hesapları

Evidea resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanyaları ve duyuruları takip edebilir ve tüm indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu hesaplar ile etkileşime geçerek destek almanız da mümkündür. Evidea kurumsal sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here