EVKUR Finansman Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

evkur finansman telefon

Türkiye’nin en büyük ev alışverişi firmalarından biri olan EVKUR, sunduğu ürün ve hizmetlerine ilişkin müşterilerinin yaşadığı tüm sorunların kısa sürede giderilmesi için alternatif iletişim kanalları ile hizmet sağlamaktadır. EVKUR iletişim adresi üzerinden firma ile anında iletişime geçerek sorunlarınızın çözümü için ister online isterseniz de doğrudan yardım alabilirsiniz. Son yıllarda gelişen vizyonu ve alternatif iletişim seçenekleri ile dikkat çeken EVKUR, müşterilerinin en kısa sürede çözüm alması için faaliyetlerine devam ediyor.

EVKUR Yardım Merkezi

EVKUR müşteri yardım merkezi üzerinden firma ile ilgili tüm sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. Online iletişim kanalları veya müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden EVKUR’a sorunlarınızı ileterek kısa süre içinde etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Türkiye genelinde birçok farklı mağaza ile hizmet veren EVKUR, hızlı iletişim kanalları üzerinden müşteri memnuniyeti açısından hızlı hizmet sağlamaktadır.

Üzerinden EVKUR Finansman kredi ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlarınızı firmaya iletebilirsiniz. Ev ve teknoloji ürünlerinin yanı sıra tüketici finansmanı ile de hizmet veren EVKUR, destek merkezi üzerinden müşterilerinin sorunlarına kısa süre içinde çözüm sunmaktadır.

EVKUR Finansman İletişim Formu

EVKUR Finansman üzerinden alacağınız tüm hizmetlere ilişkin firma ile online iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri iletişim formu üzerinde yer alan iletişim bilgilerini ve mesajınızı ileterek anında sorunlarınıza etkili çözümler bulabilirsiniz.

Bağlantı adresleri üzerinden EVKUR ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm mesajlarınızı en hızlı şekilde firmaya iletmeniz mümkündür. EVKUR Finansman tüketici kredisi hizmetlerinden yararlanmadan önce firma tarafından sağlanan hızlı iletişim kanalları hakkında bilgi sahibi olmanız tavsiye edilmektedir.

EVKUR Finansman İletişim E – Posta Adresi

EVKUR Finansman, müşterileri için sağladığı tüketici kredileri ile avantajlı alışveriş yapmaları sağlıyor. Hem finansman hem de ürün hizmeti sağlayan EVKUR, müşteri memnuniyeti açısından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlamaktadır. EVKUR Finansman ile resmi yazışmalarını elektronik ortam üzerinden yapmak isteyen müşteriler: info@evkurfinansman.com.tr adresi üzerinden mesajlarınızı firmaya iletebilirler.

EVKUR Finansman Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EVKUR Finansman müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kısa sürede karşılaştığınız sorunlara ilişkin çözüm önerileri alabilir veya firma tarafından sunulan ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 • EVKUR Finansman Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 808 81 23
 • EVKUR Finansman Fax: 0 212 698 54 21

Çağrı merkezi üzerinden anında iletişim kurmanız mümkündür.

EVKUR Finansman Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

EVKUR Finansman müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden anında firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. 0 850 808 81 23 nolu çağrı merkezini aradıktan sonra doğrudan finansman sorunları veya diğer hizmetler için firmadan yardım almanız mümkündür. EVKUR Finansman ile görüşmelerinizi yaptıktan sonra kısa süre içinde karşılaştığınız sorunlara yönelik hızlı hizmet alabilirsiniz.

EVKUR Finansman Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından EVKUR Finansman gibi birçok kurumsa firma sosyal medya üzerinden müşterilerinin sorunlarına etkili ve son derece hızlı çözüm önerileri sağlamaya başlamıştır. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden firma ile iletişime geçerek anında karşılaştığınız sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden firma ile iletişime geçmeden önce online iletişim kanalları üzerinden veya çağrı merkezinden sorunlarınızı iletmeniz tavsiye edilir. EVKUR Finansman sosyal medya hesapları üzerinden EVKUR Finansman şikayet veya önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. EVKUR Finansman sosyal medya hesapları:

Yorumları Göster (2)

 • Tuketici hakem heyetini aricam artik

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

 • Tüketici hakem heyetine şikayet etmeme rağmen ürünü almayıp paramı iade etmediler ve hala taksit ödemeye zorlanıyorum sizi icraya vereceğim Allah belanızı versin haram zıkkım olsun kimse alışveriş yapmasın. Ülkemin durumu ortada herkes işsiz ve bunları görmelerine rağmen hala taksit ödemeye zorlanıyorum

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*