Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Facebook Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Popüler sosyal medya platformlarından Facebook tüm kullanıcıları için uygulama içi satın alımlar ve hesap çalıntı/taklit vb. işlemleri için iletişim desteği sağlar. Facebook sadece online olarak müşterilerine hizmet sağladığı için doğrudan firma ile müşteri hizmetleri telefon numarası ve çağrı merkezi üzerinden iletişim kurmanız mümkün değildir. Bunun yerine firma ile iletişim ve yardım kanallarını kullanarak görüşme sağlayabilirsiniz. Geri bildirimlerinizi ilgili sayfalar ve uygulamalar üzerinden yaparak en kısa sürede Facebook iletişim adresleri üzerinden hesap ve ödeme işlemlerine ilişkin sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. Hesap açma, dondurma, hesabı kalıcı olarak silme, uygulama içi alımlar vb. konuların tamamı için söz konusu yardım ve iletişim sayfaları tercih edilebilir.

Facebook Destek Merkezi

Facebook yardım merkezini kullanarak karşılaştığınız sorunların çözümlerinin neler olduğunu görüntüleyebilir ve bu sayfalar üzerinden en doğru iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Kullanıcıların uygulama üzerinden yaşadığı sorunların kısa sürede çözümü için gelişmiş iletişim kanalları oluşturulmuştur. Facebook ve aynı zamanda Facebook’a bağlı diğer yan kuruluşlar için (WhatsApp, Instagram vb.) farklı iletişim kanallarının kullanılacağını unutmayınız.

Facebook İletişim Formu

Facebook’a giriş yapmak istediğiniz hesabınız ile ilgili yaşanan sorunlara yönelik geri bildirim vermek ve iletişim formunu kullanarak işlem yapmak için Giriş Sorunu İletişim Formunu doldurmanız mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan bilgileri (e – posta, sorun açıklaması, ekran görüntüsü vb.) doldurduktan sonra en kısa süre içinde e – posta adresinize sorunun çözümü ile ilgili olarak geri dönüş sağlanacaktır. Firma yetkililer tarafından ilgili tüm sorunların en kısa sürede çözüme kavuşması için destek sağlanır.

Facebook Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Facebook ile iletişime geçmek isteyen kullanıcıların sadece çevrim içi iletişim kanallarını kullanması gerekir. Yurt dışı merkezli olarak faaliyet gösteren ve çevrim içi hizmet sunan firmanın şuan için çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden sunduğu herhangi bir hizmet yoktur. Bu nedenle kullanıcıların en doğru iletişim kanallarını yine online metotlar üzerinden tercih etmesi gerekecektir. Diğer yandan kullanıcıların veya firmanın  çağrı merkezi hizmetlerine de herhangi bir ihtiyaç duyulmadan tüm sorunları e – posta iletişim adresleri veya diğer yardım sayfaları üzerinden çözüme kavuşturması mümkündür. Mobil veya web uygulaması üzerinden yaşadığınız sorunların bildirimi için ister hesap ister ödeme bilgileri olsun fark etmeksizin doğrudan online iletişim kanallarını kullanarak 7/24 çok daha kısa sürede ve güvenli bir şekilde kurumsal destek alabilirsiniz.

Facebook Şikayet Hattı

Facebook şikayet merkezini kullanarak istediğiniz bir konuda şikayetlerinizi destek ekipleriyle paylaşabilirsiniz. Hesap, içerikler, ödemeler veya diğer konularda ortaya çıkan her bir sorun için şikayetlerinizi söz konusu işlem kanallarını kullanarak yerine getirebilirsiniz. Bildirim işlemlerinin tamamlanmasının ardından kısa süre içinde şikayetiniz hakkında geri bildirim tarafınıza uygun iletişim kanalları üzerinden yapılacaktır. Facebook üzerinde yer alan her türlü ürün ve hizmet hakkında şikayet bildirimlerinizi yapmak için yardım sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Hesabı Dondurma veya Silme

Facebook üzerinden hesap açma, dondurma ve silme işlemleri dakikalar içinde gerçekleştirilebilir. Bunun için ilgili sayfalara hızlı erişim adreslerini kullanarak giriş yapmanız yeterlidir. Hesap dondurma ve silme işlemleri temelde farklıkları barındırdığı için işlemlerin hangi sırayla ve nerelerden yapılacağının destek sayfaları üzerinden belirlenmesi gerekmektedir. Hesap silme veya dondurma işlemleri için aktif hesabınız üzerinden işlem yapabilir veya geri bildirim ile işlem talep edilebilir.

10 YORUMLAR

  1. E posta adresimi biliyorum face adresimi biliyorum ama her ikisininde şifresini unuttum faceboka giremiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  2. mrb lar kolay gelsın dun gece kendını bılmez kısıler hesabımı kıtledıler hesabım sahsıma aıt olup kımlıgın telefonum kayıtıdır hesabımın tekrar acılmasını talep edıyorum lutfen yardım

  3. Facebok um da hi c bisey calismiyor profil ayarlari acilmiyor ziyaret ettgm sayfa acilmiyo. Hic bisey calismiyo

  4. Facebook da yaşımı değiştirdim ama bilmiyordum yaş sınırı olduğunu ve hesabım kitlendi lütfen bir an önce kitlenen hesabımı acarmisiniz iyi calismalar.

  5. Merhaba ben telefonuma format attim hesap sindi yeniden indirmek istiyorum ama difresini unuttum mail adreside eski oldugundan geri alamadim ne yapa bilirim 😓

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here