Ana sayfa Alışveriş Farmasi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Farmasi Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuna ailesi tarafından 1950 yılında sağlık ve kozmetik sektöründe dünya çapında bir marka olması hedefiyle kurulan Farmasi markası, o günden bu yana milyonlarca ürün satışıyla beğeni toplamaya devam etmektedir. Çevreci yönüyle bilinen ve doğaya zarar vermeyen teknolojiler kullanarak üretim yapan Farmasi firması, aynı zamanda müşteri memnuniyetine verdiği önemle de adından sık sık söz ettirmektedir. Siz de kullandığınız Farmasi markalı ürünlerle ilgili yaşadığınız problemlerin çözümü için Farmasi müşteri hizmetleri birimiyle hemen iletişime geçerek sorununuzun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Farmasi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uluslararası kozmetik ve sağlık sertifikalarına uygun şekilde makyaj ve kişisel bakım ürünlerinin satışını gerçekleştiren Farmasi markası, aynı zamanda bağımsız üyeleriyle geniş çapta bir iş fırsatı da sunmaktadır. Farmasi’nin sunmuş olduğu bu hizmetler ya da satışa çıkardığı ürünlerle ilgili olarak şirket yetkililerine danışmak istediğiniz tüm konuları Farmasi müşteri hizmetleri üzerinden dile getirebilirsiniz. Hafta içi her gün mesai saatleri içinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz Farmasi müşteri hizmetlerine dilek, öneri, şikayet veya teşekkürlerinizi iletebilirsiniz:

  • Farmasi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 430 19 99

Farmasi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Farmasi markasının müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle bilinen müşteri temsilcisi ekibine sadece telefon aracılığıyla değil aynı zamanda faks iletişim aracıyla da ulaşmanız mümkün olmaktadır. Hem ürünlerinde hem de bağımsız üyeleriyle olan sıkı iletişiminde memnuniyet sağlayan Farmasi markasının müşteri temsilcilerine faks yoluyla ulaşabilmek için ilgili numaraya 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman faks çekebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibi en kısa sürede size iletişim numaranız üzerinden ulaşım sağlayacaktır:

  • Farmasi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 216 435 79 80

Farmasi Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

İnternet üzerinden iletişim kurmak isteyen müşterilerini ve bağımsız üyelerini de düşünen Farmasi markası, e-posta adresi üzerinden ulaşım ve iletişim kurma imkanı tanımaktadır. Her geçen gün müşteri sayısını hızlı bir şekilde artırmayı başaran popüler kozmetik markasının iletişim adresini kullanarak, her konuda danışmak veya iletmek istediğiniz mesajları müşteri temsilcisine kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz:

Farmasi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Her fırsatta müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle bilinen Farmasi markası, müşterilerine iletişim formu aracılığıyla da danışma fırsatı tanımaktadır. Talep türünüzü seçerek her türlü şikayet, öneri, memnuniyet, teşekkür ve bilgi talebiyle işlem bildirimi yapabileceğiniz Farmasi müşteri hizmetleri iletişim formunu doğru ve eksiksiz biçimde doldurmanız çok önemlidir. Ancak bu şekilde Farmasi müşteri temsilcilerine iletmiş olduğunuz mesaja geri dönüş alabilir ve sorunlarınızın en kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Farmasi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’de en çok tercih edilen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üreticilerinden Farmasi markası, her geçen gün büyümeye ve geniş kitlelere hitap etmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine verdiği önemle bilinen Farmasi’nin deneyimli çalışanlardan oluşan müşteri temsilcileri ekibinin yanı sıra sosyal medya ekipleri de harıl harıl çalışmaya devam etmektedir. Farmasi markasının piyasaya yeni sürdüğü tüm kozmetik ürünleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Farmasi resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Bunun dışında şirketin yılın belirli dönemlerinde ve özel günlerde yapmış olduğu kaçırılmayacak indirim kampanyaları ve takipçilere sunulan özel çekiliş kampanyaları için Farmasi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here