Ana sayfa Özel Kurumlar Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Fenerbahçe İstanbul’un Anadolu tarafında Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir. Kızıltoprak, Göztepe ve Caddebostan arasında kalan tarihi semt Marmara Denizi kıyısında bulunur ve sınırlarını herkes tarafından bilinen Bağdat Caddesi belirler.

Yarımada şeklinde olan bu semt aynı zamanda lüks mekanlarıyla da bilinir. Gençlerin buluşma mekanı olan kafelerin lüks olması da dikkat çekmektedir. Semt ismini 1562 de Osmanlı Devleti zamanında yapılan deniz fenerinden almaktadır.

Fenerbahçe’yi tanınır kılan özelliği de Türkiye’nin 3 büyük kulübünden birinin adını taşıyor olmasıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü stadı da bu semtin yakınlarında olduğundan futbolseverler maç günü Fenerbahçe semtini tıklım tıklım doldurmaktadırlar.

Ayrıca tarihi evlerin bulunduğu ve insanların uzunca bir süre yaşadıkları Kalamış bölgesi de burada yer almaktadır. Sahilde yer alan Fenerbahçe Parkı sadece ailelerin ve çocukların uğrak yeri değil yeni evlenecek çiftlerin de sıklıkla ziyaret ettiği yerler arasındadır. Denizin mavisi ile parkın yeşilinin buluştuğu bu bölgede unutulmayacak kareleri yakalamak mümkün. Yine semtin kıyısında yelkencilik de gelişmiştir. Yelken sporları ile de semtin adı sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0216 542 1907

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
halklailiskiler@fenerbahce.org

Arama Terimleri: fenerbahçe çağrı merkezi numarası, fenerbahçe iletişim bilgileri, fenerbahçe irtibat telefonu, fenerbahçe telefon numarası, fenerbahçe müşteri hizmetleri, fenerbahçe e-mail adresi, fenerbahçe şikayet hattı, fenerbahçe destek hattı, fenerbahçe kulüp merkezi numarası, fenerbahçe iletişim formu linki

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here